Produkty Produkty
OPMI® Vario/NC33
Sukcesem mikroskopu OPMI® Vario na statywie NC 33 jest jego ergonomia i wyjątkowy design co pozwala na wykorzystanie go we wszelkich aplikacjach neurochirurgicznych, ze szczególnym uwzględnieniem specyficznego spektrum – chirurgii kręgosłupa.

OPMI Vario NC33
Co jest siłą mikroskopu OPMI Vario/NC33?
  • Duży zakres zmiennej zmotoryzowanej ogniskowej - Varioskop®
  • Zintegrowany moduł face-to-face z mostem stereo (opcja)
  • System zawieszenia CONTRAVES® - precyzyjne, niemal bezwysiłkowe przemieszczanie mikroskopu we wszystkich osiach i kierunkach
  • Hamulce elektromagnetyczne
  • Główne oświetlenie ksenonowe SUPERLUX®
  • Wszystkie funkcje (zoom, focus, natężenie oświetlenia, hamulce elektromagnetyczne) sterowane z uchwytów na głowicy mikroskopu
  • Elektromotoryczny system zoom
  • Tubus uchylny 180 stopni
  • Optyka apochromatyczna
  • Szeroka baza stereoskopii dla uzyskania dobrej orientacji przestrzennej w polu operacyjnym
  • System FlexiTrak® –możliwość ustawienia mikroskopu do transportu, ułatwiający przejazd przez wąskie drzwi, windy, dodatkowo duże skrętne rolki podłogowym z blokadą i specjalny uchwyt do przesuwania mikroskopu.
  • Zintegrowany w statywie, prosty w obsłudze pulpit sterowniczy - ekran dotykowy
  • Interface do współpracy z systemami neuronawigacji
  • Możliwość doposażenia systemu o podgląd asystencki, kamerę cyfrową 1CCD lub 3CCD
  • Możliwość doposażenia o funkcję autofocus - SpeedFocus®

powrót

Napisz do nas