Praca ZEISS Polska

Firma ZEISS zatrudnia 25 000 osób i jest jednym ze światowych liderów w branżach optycznej i optoelektronicznej, który od ponad 165 lat przyczynia się do rozwoju technologicznego świata. Firma ZEISS opracowuje i sprzedaje produkty z zakresu litografii optycznej, metrologii przemysłowej, mikroskopii, technologii medycznej, soczewek do okularów, a także obiektywy fotograficzne i filmowe oraz rozwiązania dla planetariów.

Szeroka oferta produktów zapewnia naszym pracownikom nieustany napływ nowych inspirujących wyzwań. Jednocześnie jako członek Carl Zeiss Foundation firma ZEISS reprezentuje stabilność oraz odpowiedzialność za swoich pracowników i społeczność.

Carl Zeiss Sp. z o. o.

Aktualnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

Carl Zeiss Shared Services

Rekrutacja do Carl Zeiss Shared Services prowadzona jest przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb biznesowych. Poszukujemy absolwentów i studentów kierunków ekonomicznych oraz specjalistów mających doświadczenie w obszarze księgowości.

ZEISS International

Praca na rynkach międzynarodowych


Dlaczego ZEISS?
Jako firma zajmująca się zaawansowanymi technologiami oraz lider na globalnym rynku technologii, ZEISS oferuje ekscytujące możliwości i międzynarodowe środowisko pracy. Co więcej, firma poważnie traktuje odpowiedzialność za dobrobyt swoich pracowników i społeczności.


Osoby rozpoczynające karierę zawodową?
Nieważne, czy szukasz nowej drogi zawodowej czy też jesteś absolwentem lub studentem poszukującym stażu, możliwości współpracy nad rozbudowaną pracą dyplomową, programu dla absolwentów lub bezpośredniego zatrudnienia:
zacznij karierę u nas.


Specjaliści
Czujesz, że czas na następny krok w swojej karierze zawodowej? Firma ZEISS oferuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. w toku naszych prac nad technologiami przyszłości.

Biura i zakłady produkcyjne ZEISS

Na całym świecie


Jena, Oberkochen lub Singapur? Dzięki obecności w ponad 30 krajach oferujemy pracownikom wiele możliwości rozwoju zawodowego i ciekawych miejsc do mieszkania.

więcej