career by ZEISS

Doświadczaj chwili

Odkryj swoje możliwości w ZEISS

Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o.

O nas

Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o.  jest spółką będąca częścią grupy ZEISS czołowego światowego producenta w zakresie profesjonalnej optyki.

Nasze centrum rozliczeniowe w Poznaniu zostało założone pod koniec 2012. Od tego czasu systematycznie powiększamy nasz zespół zapraszając do współpracy specjalistów z obszaru finansów i księgowości. Działalność centrum dedykowana jest do obsługi finansowo-księgowej wszystkich spółek ZEISS w Europie zlokalizowanych w Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Polsce, na Węgrzech oraz w Finlandii, Norwegii i Danii.

Obsługujemy procesy księgowe w ramach: 

  • Księgi Głównej
  • Należności
  • Zobowiązań
  • Podróży i delegacji służbowych

Dodatkowymi działami wspierającymi pracę pozostałych działów są: Accounting Service, Invoice Verifier, dział IT oraz dział Personalny i Administracyjny.

Jesteśmy młodym zespołem, zaangażowanym w nasze codzienne obowiązki ale mającym też swoje indywidualne pasje i zainteresowania. Niezależnie od tego czy dopiero stoisz na progu swojej kariery czy też jesteś już profesjonalistą w ZEISS dołączysz do świetnego zespołu z którym będziesz mógł się rozwijać zawodowo  i dzielić swoje pasje.

Rekrutacja do Carl Zeiss Shared Services prowadzona jest przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb biznesowych. Poszukujemy absolwentów i studentów kierunków ekonomicznych oraz specjalistów mających doświadczenie w obszarze księgowości. Od kandydatów oczekujemy także bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz jednego z następujących języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. Cenimy osoby zmotywowane do pracy w międzynarodowym środowisku, lubiące wyzwania i dążące do ciągłego doskonalenia.

 

Kariera

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszym Centrum, bądź w grupie ZEISS, zapraszamy do aplikowania na otwarte stanowiska pracy na stronie www.zeiss.com w zakładce „Careers:

Dane kontaktowe:

Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o.
MALTA OFFICE PARK
ul. Abpa A. Baraniaka 88 E
61-131 Poznań
Phone: +48 61 62 68 600


Carl Zeiss Shared Services Sp. z o. o.
Sąd Rejonowy w Poznaniu , VIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000431977
NIP 9721240650
Kapitał zakładowy 600 000,00 PLN
Zarząd: Andreas Kopf (Prezes Zarządu)