Młody mężczyzna w okularach patrzący na monitor

Wskazówki i narzędzia dla pacjentów

Twój interaktywny przewodnik po laserowej korekcji wzroku

Dodatkowe informacje i narzędzia

Zalecenia dotyczące laserowej korekcji wzroku

Zabiegi laserowej korekcji wzroku istnieją od kilkudziesięciu lat i pomogły milionom pacjentów. Jeżeli dopiero zdobywasz pierwsze informacje na temat zabiegu, wiele pojęć medycznych może wydać Ci się trudnych do zrozumienia.

Poniższe informacje mogą okazać się dla Ciebie przydatne bez względu na to, czy dopiero rozważasz laserową korekcję wzroku, czy już odbyłeś(-aś) pierwsze konsultacje.

Glosariusz zawiera objaśnienie najczęściej używanych pojęć i zawiera informacje dotyczące ogólnie pojętej laserowej korekcji wzroku, zaś wyszukiwarka klinik może stanowić punkt wyjścia do ustalenia, która klinika w okolicy mogłaby być najbardziej odpowiednia. Pamiętaj jednak, że podstawą do uzyskania dodatkowych informacji i podjęcia ostatecznej decyzji konieczna jest konsultacja z okulistą.

 

Wyszukiwarka klinik

Wyszukiwarka klinik pomoże Ci znaleźć miejsce oferujące pełną gamę zabiegów laserowej korekcji wzroku, w tym także metodę SMILE. LASIK oraz PRK / LASEK są dostępne praktycznie we wszystkich ośrodkach wykonujących laserową operację oczu. Pamiętaj, że wyszukiwarka klinik nie stanowi rekomendacji dla wyświetlanych w niej placówek.

Znajdź klinikę

Pytania i odpowiedzi

Przy planowaniu laserowej korekcji wzroku na myśl mogą naturalnie przychodzić Ci różne pytania. W tej części znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

Przeczytaj odpowiedzi na pytania

Glosariusz

Zbierając wszelkie informacje konieczne do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej laserowej korekcji wzroku, możesz trafić na pojęcia, z którymi dotychczas się nie spotkałeś(-aś). W glosariuszu znajdziesz pojęcia i definicje związane z laserową korekcją wzroku.

Glosariusz