Technologia medyczna

Rozwijaj klinikę, poszerzając zakres usług

Laserowa korekcja wzroku dostosowana do potrzeb pacjenta

Gdy pewność staje się początkiem sukcesu

Poszerzenie zakresu usług o zaawansowane metody laserowej korekcji wzroku ZEISS SMILE® umożliwi zwiększenie liczby pacjentów w ramach Twojej praktyki lub kliniki. Specjaliści mówią jasno – gdy zapytano chirurgów zajmujących się leczeniem zaćmy i chirurgią refrakcyjną, 84%* z nich było pewnych lub całkowicie pewnych, że metoda SMILE może zapewnić znaczny rozwój ich praktyki.

What is your confidence level that SMILE can drive significant
growth of your practice?
  • 53%* very confident
  • 31%* confident
  • 12%* somewhat confident
  • 3%* somewhat less confident
  • 1%* not confident

Rainer Wiltfang, doktor medycyny z kliniki SMILE Eyes w Monachium, jest świetnym przykładem tego, jak duże korzyści może przynieść praktyce lekarskiej poszerzenie zakresu usług. Obejrzyj cały wywiad z doktorem Rainerem Wiltfangiem i przekonaj się, jak jego działalność zmieniła się po wprowadzeniu do metody SMILE do jego usług w zakresie laserowej korekcji wzroku.

Zwiększenie liczby pacjentów

Udział w rynku laserowej korekcji wzroku

SMILE to opcja preferowana dla pacjentów oraz jedna z najlepiej ocenianych metod w przypadku klinik, które wprowadziły procedurę ReLEx SMILE firmy ZEISS. Poszerzenie zakresu usług o tę metodę może przynieść wzrost liczby pacjentów.

Gdy wzrost na rynku staje się szansą dla Twojej praktyki

Zwiększenie rynku laserowej korekcji wzroku

Reprezentatywna ankieta, przeprowadzona wśród specjalistów na konferencji EuroTimes Satellite 2017 zorganizowanej przez ESCRS, wykazała, że 67%* z nich podziela pogląd, iż metoda SMILE może przyczynić się do zwiększenia rynku laserowej korekcji wzroku, nie będąc jedynie zastępstwem dla metod LASIK i PRK.

Poszerzenie zakresu usług laserowej korekcji wzroku o metodę SMILE to istotny krok naprzód w Twojej praktyce lekarskiej Umożliwia ono dotarcie do nowych grup pacjentów, których przekonają procedury leczenia dopasowane do ich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Masz pytanie dotyczące zakupu naszych produktów?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Umów się na spotkanie

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą.

Obsługa techniczna

Potrzebujesz pomocy przy produkcie?

*Dane w pliku