Technologia medyczna

Komfort pacjenta to klucz do sukcesu

Poszerzenie asortymentu usług laserowej korekcji wzroku metodą SMILE

Możliwość zwiększenia komfortu pacjenta

Najważniejszym elementem Twojej działalności jest wiedza o tym, co jest najlepsze dla Twoich pacjentów. Twój aktualny zakres usług obejmuje metody LASIK i PRK – procedury z powodzeniem stosowane od wielu lat. Zawsze starannie wybierałeś je stosownie do ich zalet i potrzeb pacjentów.

Dodając metodę SMILE® od firmy ZEISS do swoich usług laserowej korekcji wzroku, nie tylko rozszerzysz wybór możliwych metod leczenia, lecz także możesz zwiększyć wyniki kliniczne, jak wykazało już wiele analiz. Zapewnienie pacjentom wyższego komfortu i mniejszego poziomu stresu powoduje ich większe zadowolenie z wykonanych usług.

Metoda SMILE zapewnia pacjentom wyższy komfort dzięki minimalnej inwazyjności i maksymalnym efektom. W ramach metody SMILE w rogówce wykonuje się soczewkę i niewielkie nacięcie o średnicy 2–4 mm. Dzięki zachowaniu górnych warstw rogówki oraz nacięciu mniejszej liczby nerwów można utrzymać stabilność biomechaniczną i ograniczyć przejściowy syndrom suchego oka.

Poznaj zalety metody SMILE i pobierz nasz informator.

Komfort pacjenta, który rozwija Twoją klinikę

Poszerzenie usług laserowej korekcji wzroku nie tylko zwiększy komfort pacjentów, ale również stworzy możliwości biznesowe. Możesz dotrzeć do nowych grup docelowych i osiągnąć zadowalające wyniki w prowadzeniu kliniki. A co najważniejsze, 96%* obecnych pacjentów leczonych metodą SMILE oceniło swoje doświadczenia z leczenia tą metodą jako satysfakcjonujące, a nawet wysoce satysfakcjonujące. Potwierdza to analiza przeprowadzona przez Fernanda de Wilde, która wykazała, że 78%* pacjentów poleciłoby ją swojej rodzinie i przyjaciołom, a 82%* pacjentów ponownie wybrałoby leczenie tą metodą.

Jak oceniłby Pan / oceniłaby Pani swoje zadowolenie z leczenia metodą SMILE?

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Masz pytanie dotyczące zakupu naszych produktów?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Umów się na spotkanie

Nasi eksperci wkrótce skontaktują się z Tobą.

Obsługa techniczna

Potrzebujesz pomocy przy produkcie?

*Dane w pliku