Oferta produktów

Rozwiązania medyczne

Loading the player...

Nowe standardy opieki dzięki sprawdzonej technice medycznej

Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć na naszej międzynarodowej stronie internetowej

Naszym celem jest wspieranie rozwoju techniki medycznej i pomoc pracownikom służby zdrowia na całym świecie w podnoszeniu jakości życia pacjentów. Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć na naszej międzynarodowej stronie internetowej, klikając poniższe łącza.

Nasza firma pomaga pracownikom służby zdrowia w wyznaczaniu nowych standardów opieki z wykorzystaniem sprawdzonej techniki medycznej i szerokich kompetencji w zakresie zastosowań opartych na najnowszych innowacjach, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki okulistycznej, chirurgii okulistycznej i systemów wizualizacji w dziedzinie mikrochirurgii. ZEISS oferuje również rozwiązania do wizualizacji do zastosowań dentystycznych i ginekologicznych. Ofertę firmy z zakresu techniki medycznej uzupełniają rozwiązania z dziedziny takich przyszłościowych technik jak radioterapia śródoperacyjna.

Dzięki globalnej sieci jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów. Wiedzy firmy ZEISS ufają zarówno praktykujący, jak i pracujący w biurach neurochirurdzy, otorynolaryngolodzy i okuliści z całego świata. Czynnie uczestniczymy w szybko postępującej cyfryzacji sektora medycznego, oferując rozwiązania do prostego i efektywnego zarządzania danymi pacjentów.

Wprowadzenie na rynek lampy szczelinowej w 1912 r. zapoczątkowało działalność firmy ZEISS w branży techniki medycznej. Był to jedynie pierwszy z wielu przełomowych wynalazków w dziedzinie okulistyki, mikroskopii i radioterapii. Obecnie działania firmy ZEISS z zakresu techniki medycznej są w głównej mierze prowadzone w ramach notowanej na indeksie TecDAX firmy Carl Zeiss Meditec AG, w której Carl Zeiss AG ma około 65% udziałów.

Pokaż więcej
Zamknij

Okulistyka i optometria

Diagnostyka i leczenie chorób oczu obejmujące implanty i materiały eksploatacyjne.

Neurochirurgia

Rozwiązania wizualizacyjne na potrzeby chirurgii układu nerwowego.

Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna

Rozwiązania wizualizacyjne na potrzeby chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Chirurgia kręgosłupa

Rozwiązania wizualizacyjne na potrzeby chirurgii kręgosłupa.

Laryngologia

Rozwiązania wizualizacyjne na potrzeby badań i zabiegów laryngologicznych.

Stomatologia

Mikroskopy i lupy chirurgiczne zapewniające lepszą widoczność i ergonomię.

Ginekologia

Mikroskopy i rozwiązania diagnostyczne do cyfrowej wizualizacji w zastosowaniach ginekologicznych.

Onkologia

Ukierunkowana śródoperacyjna terapia promieniowaniem w leczeniu nowotworów.