ZEISS Innovation Rocks

Connect to Productivity and manufacture a better future

Rock 5

Uchwyć jakość z nowej perspektywy: Rozwiązania optyczne ZEISS

Tworząc nasze rozwiązania do pomiarów optycznych dążymy do innowacyjności. Kieruje nami chęci utrzymania zaufania jakim darzą nas nasi klienci - użytkownicy rozwiązań ZEISS. Przedstawiamy nowość z portfolio optycznych rozwiązań ZEISS - prawdziwie innowacyjną i optyczną. 

Rock 6

Rethink. Reimagine.
Reinvent. Kontrola optyczna i czystość techniczna

Przygotuj się na rewolucję w świecie inspekcji wizyjnej. Twoja kontrola optyczna zostanie rozszerzona o trzeci wymiar. Zwiększ również swoją produktywność w świecie kontroli czystości.

Rock 7

Odkryj co jest w środku i na zewnątrz:
Defektoskopia, na której można polegać

Wady pojawiające się na powierzchni lub wewnątrz części podczas produkcji mogą mieć duży wpływ na jej jakość. Przekonaj się, jak można wykryć wszystkie defekty - wewnętrzne i zewnętrzne.

Rock 8

Dogoń przyszłość produktywności:
Modernizacje sprzętu i rozwiązania aplikacyjne

Czasami nieduża zmiana w systemie kontroli jakości generuje znaczną poprawę produktywności. Sprawdź można zwiększyć wydajności systemu kontroli jakości poprzez unowocześnienie urządzeń pomiarowych i wymianę oprogramowania.

Rock 9

To już nie tylko energia - to eMotion:
rozwiązania ZEISS dla eMobility

Od akumulatorowych pojazdów elektrycznych po pojazdy z ogniwami paliwowymi: dowiedz się jak nowe rozwiązania wpływają na kontrolę jakości, zwłaszcza przy nowych rodzajach napędów i źródeł energii.

Rock 10

Czego dowiesz się dzięki #HandsOnMetrology

Poznaj świat metrologii 3D: eksploruj nowy serwis typu hub, stworzony dla producentów, inżynierów i techników. Stań się częścią międzynarodowej sieci specjalistów i poznaj nasze rozwiązania 3D do skanowania.

Przeoczyłeś sesję wiosenną ZEISS Innovation Rocks 2020?

Obejrzyj cztery wiosenne wykłady sesji wiosennej ZEISS Rocks

Wiosną 2020 rozpoczęliśmy cykl ZEISS Innovation Rocks czterema innowacyjnymi tematami wykładów. Poznaj bliżej prezentowane zagadnienia i przykładowe wdrożenia, na których temat archiwalne nagrania można obejrzeć na stronach, do których prowadzą poniższe linki.

Rock 1

Przekraczamy granice produkcji karoserii samochodowych: rozwiązania in-line i at-line na linię produkcyjną

Rock 2

Nowy wymiar pomiarów X-Ray

Rock 3

Produktywność wspomagana chmurą

Rock 4

Zostań bohaterem pomiarów #measuringhero!
Tu i teraz!