Szkolenia AUKOM w marcu 2017 roku

6-10 marca, 13-17 marca 2017 roku

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne warsztaty zaplanowane na marzec 2017 roku.

Tematy warsztatów to:

  • AUKOM – kurs podstawowy,5 dni: 6 - 10 marca 2017 (Mikołów)
  • AUKOM – kurs podstawowy, 5 dni: 13 - 17 marca 2017 (Warszawa)

Od 2015 roku ZEISS Polska włącza do swojej oferty szkoleniowej szkolenia AUKOM. AUKOM to niezbędny pomost pomiędzy wiedzą ogólną i znajomością oprogramowania pomiarowego. Ten etap kształcenia jest prawie całkowicie pomijany na szkoleniach aplikacyjnych.

Podstawowym jego celem jest przekazanie znormalizowanej wiedzy metrologicznej z zakresu współrzędnościowej techniki pomiarowej umożliwiającej prawidłowe i świadome wykorzystanie różnorodnych maszyn pomiarowych. Szkolenia dają uniwersalną wiedzę niezależną od maszyny pomiarowej czy oprogramowania.

Wielopoziomowa, modułowa konstrukcja kursu umożliwia Państwu dostosowanie poziomu i zakresu do zadań wykonywanych przez pracowników.

Warsztaty odbędą się w Laboratoriach ZEISS w Mikołowie oraz w Warszawie, pod warunkiem, że zgłosi się wystarczająca liczba uczestników.

W przypadku bardzo dużego zainteresowania warsztatami zorganizowane zostaną dodatkowe terminy. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat oraz protokół ze szkolenia.

Prosimy o kierowanie zgłoszeń na: service .metrology .pl @zeiss .com
lub tel 32 720 93 54

Przypominamy, iż aktualny kalendarz szkoleń/warsztatów na 2015 rok znajduje się na naszej stronie internetowej (link poniżej).