Centrum Kompetencyjne Technologii Pomiarów Karoserii Samochodowych

holometric technologies Forschungs- und Entwicklungs-GmbH, Essingen

Od końca 2008 roku firma holometric technologies Forschungs- und Entwicklungs-GmbH w Essingen, Niemcy, jest 100-procentową spółką-córką firmy Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH. W ramach grupy biznesowej ZEISS Industrielle Messtechnik jesteśmy ekspertami w zakresie tworzenia oprogramowania do pomiarów karoserii samochodowych. Obie firmy są powiązane wieloletnim i owocnym partnerstwem.

Pracując w ścisłym kontakcie z klientami i wdrożeniowcami, przekształcamy wymagania zleceniodawcy
w innowacyjne rozwiązania programistyczne.

Oprogramowanie HOLOS dystrybuowane wyłącznie przez firmę ZEISS jest jednym z czołowych rozwiązań tego typu na świecie i służy do pomiarów powierzchni swobodnych. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim stabilność, intuicyjność obsługi, elastyczność i zakres funkcjonalności tego oprogramowania, a także oferowane wsparcie techniczne.

Nasz liczący 25 osób zespół błyskawicznie reaguje na wymagania klientów i nieprzerwanie rozwija istniejące oprogramowanie pomiarowe.

Centrum wiedzy o pomiarach karoserii samochodowych położone jest w Essingen. W tym samym miejscu zlokalizowane jest także laboratorium wykorzystujące wysięgnikowe maszyny pomiarowe ZEISS. Są one używane w równym stopniu przez programistów, wdrożeniowców i testerów oprogramowania. W tym miejscu nasi klienci mają też możliwość zapoznania się z najnowszymi maszynami pomiarowymi firmy ZEISS i ich oprogramowaniem.

Adres:
holometric technologies GmbH
Willy-Messerschmitt-Str 1
73457 Essingen
Niemcy