Aktualizacje i modernizacje

Technologia ciągle się zmienia. Zapewniając nowe części zamienne, opcje dodatkowe i najnowsze oprogramowanie, gwarantujemy, że wykorzystywane przez Państwa systemy są zawsze najnowocześniejsze.

 

Aktualizacje sprzętu i oprogramowania
Nowe części zamienne lub dodatkowe wyposażenie zwiększają funkcjonalność i wydajność Państwa maszyny pomiarowej. W zależności od modelu mogą to być elementy począwszy od magazynku trzpieni po nową głowicę pomiarową, od układu sterowania po stół obrotowy.
Aktualizacje oprogramowania systemów ZEISS i innych producentów oraz opcje oprogramowania, takie jak CALYPSO curve i PCM, dają maszynom pomiarowym zupełnie nowe możliwości.
Dzięki umowie utrzymania oprogramowania zawsze otrzymacie Państwo najnowsze wersje użytkowanych programów.

 

Modernizacje sprzętu i oprogramowania
Modernizacje sprzętu i oprogramowania umożliwiają obsługę współrzędnościowej maszyny pomiarowej z wykorzystaniem najnowszych technologii sprzętowych i programowych. Oferujemy modernizacje starszych systemów poprzez wykorzystanie nowych technologii sterowania, głowic pomiarowych i oprogramowania lub wymianę oprogramowania, np. na ZEISS CALYPSO.
Umowa utrzymania oprogramowania zapewnia również, że posiadane przez Państwa oprogramowanie zawsze będzie aktualne.

 

Nasze usługi programowania na zlecenie dają Państwu możliwość konwersji planów pomiarowych utworzonych za pomocą starszego oprogramowania na nowe oprogramowanie, takie jak CALYPSO czy CALIGO.