Loading the player...
< class="">/content/dam/Industrial Metrology/Videos/startimg/control_logo.jpg
Control 2014

Zamów bilety

Wyznaczaj standardy z firmą ZEISS!

Od ponad 100 lat ZEISS przyczynia się do postępów w dziedzinie metrologii przemysłowej. W tym czasie firma wielokrotnie wyznaczała nowe kierunki rozwoju techniki. Przyszłość rysuje się podobnie: będziemy poszerzać granice techniki pomiarowej.

Wyzwania w dziedzinie technologii produkcji wymagają wielu usprawnień dotyczących metod, maszyn i urządzeń.
Ważną rolę odgrywa jakość, a co za tym idzie – technika pomiarowa. Obecnie technika pomiarowa ma istotne znaczenie dla czołowych przedsiębiorstw produkcyjnych. Tak będzie też w przyszłości. Aby spełnić potrzeby rynku, musimy odkrywać nowe, niezbadane obszary i przekraczać dotychczasowe granice precyzji i dynamiki.

Dlatego też podczas prac rozwojowych i konstrukcyjnych nad maszyną pomiarową ZEISS XENOS zastosowaliśmy zupełnie nowe podejście. W trakcie targów 2014 Control prezentujemy maszynę pomiarową, która dzięki innowacyjnej technice osiąga nowy poziom dokładności i dynamiki. Maszyna XENOS firmy ZEISS – charakteryzująca się błędem pomiaru długości równym 0,3 mikrometra – wyznacza nowy standard.

Maszyny z nowej serii ZEISS CONTURA są teraz bardziej elastyczne i nowoczesne. Wielokrotnie sprawdzona konstrukcja, będąca obecnie istotnym składnikiem wyposażenia laboratoriów pomiarowych u wielu klientów, zapewnia precyzję, szybkość i możliwości analityczne, które wcześniej były dostępne tylko w maszynach najwyższej klasy.

Na wyróżnienie zasługuje nowa głowica do pomiaru chropowatości ZEISS ROTOS, będąca dodatkiem do wielogłowicowego systemu maszyny pomiarowej. W przyszłości możliwe będą pomiary wymiarów, kształtu, położenia i jakości powierzchni oraz ich udokumentowanie w jednym raporcie. Zoptymalizowana organizacja pracy gwarantuje wymierne korzyści, ponieważ szybciej uzyskuje się wyniki a czas unieruchomienia mierzonej części ulega skróceniu.

Oto nasza obietnica na dziś i na przyszłość: zaawansowane kompleksowe rozwiązania, wyznaczające nowe standardy precyzji, wydajności i niezawodności.

Brzmi ciekawie? Zainteresowanych zapraszamy do Stuttgartu – czekamy na Państwa na stoisku 3302 w hali 3. Mamy wiele do zaprezentowania!