Edukacja

Wspieramy Twój sukces zawodowy

Choć jesteś już specjalistą w swojej dziedzinie, potrzebujesz nieustannych szkoleń, aby odświeżać swoją wiedzę, poznawać nowinki technologiczne, produkty i standardy branżowe, a także rozwijać i utrzymywać umiejętności sprzedaży i konsultacji.

Jak powiedział Winston Churchill: „Nieustanne wysiłki – a nie siła czy inteligencja – stanowią klucz do wykorzystania całego naszego potencjału”.  Jako partner biznesowy chcemy Cię wesprzeć w nieustannych wysiłkach, dzięki którym wykorzystasz swój potencjał i odniesiesz jeszcze większy sukces. Oferując szeroki wybór szkoleń zawodowych w Akademii ZEISS „Optyka okularowa” i prezentując wiedzę naukową z dziedzin powiązanych z optyką, jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Akademia ZEISS „Optyka okularowa”

Synonim profesjonalnej edukacji

Szukasz ogólnych informacji o zjawiskach optycznych czy innowacji w optyce? Zainteresowały Cię szczegółowe informacje o produktach? Chcesz dowiedzieć się, jak używać przyrządów pomiarowych? Potrzebujesz porad, jak skutecznie sprzedawać? Bez względu na to, jakiego rodzaju wiedzy potrzebujesz, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjną ofertę szkoleniową.

Akademia ZEISS „Optyka okularowa”
Akademia ZEISS „Optyka okularowa”

Naszym celem jako partnera biznesowego jest przekazywanie wiedzy i umiejętności, aby zapewnić skuteczne konsultacje, porady i sprzedaż naszych produktów – a w rezultacie zadowolenie klientów. Dążymy do Twojego sukcesu biznesowego i chcemy wspierać Cię wszystkimi niezbędnymi szkoleniami.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie w branży optycznej i konsultacje z naukowcami, a jednocześnie uwzględniając potrzeby biznesowe optyków na całym świecie, opracowaliśmy bogaty pakiet profesjonalnych treningów doszkalających.

Akademia ZEISS „Optyka okularowa”

On-site seminars

Skorzystaj ze wszystkich atutów szkoleń stacjonarnych prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, poświęconych wybranym, najważniejszym zagadnieniom. Połączenie profesjonalnych wykładów i praktycznych sesji ćwiczeniowych pozwala błyskawicznie zastosować nową wiedzę i umiejętności w codziennej pracy. A co, jeśli w trakcie szkolenia będziesz mieć pytania? Nasi szkoleniowcy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości uczestników.

Zarezerwuj szkolenie z naszego katalogu.

Akademia ZEISS „Optyka okularowa” Szkolenia internetowe

Szkolenia internetowe

Nie masz czasu na wyjazdy szkoleniowe? Nasze szkolenia internetowe łączą wysoką jakość materiałów z pełną wygodą uczestnictwa. Możliwość interakcji z prezenterem oraz sesja pytań i odpowiedzi tworzą środowisko sprzyjające pogłębianiu wiedzy.

To Ty decydujesz, na których tematach chcesz się skupić – po prostu wybierz je z

oferty szkoleniowej ZEISS:

Akademia ZEISS „Optyka okularowa” Szkolenia online

Szkolenia online

Wiedza na wyciągnięcie ręki – zawsze i wszędzie: oto największy atuty szkoleń online w ramach Akademii ZEISS „Optyka okularowa”. Wybieraj spośród szerokiej oferty tematów, wybierz dogodne dla siebie terminy, odkrywaj nasze wciągające i interaktywne szkolenia oraz zyskaj oficjalny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Brzmi interesująco? Zapisz się, podając swój numer klienta ZEISS.