7 cyfrowych sposobów
na dalszą edukację

Sprawdź profil swojego wzroku!

7 cyfrowych sposobów na dalszą edukację

Dygitalizacja pozwala nam uczyć się wszystkiego – gdzie chcemy i kiedy chcemy. Przygotowaliśmy siedem przykładów, które to potwierdzają.

Dygitalizacja daje bezprecedensową szansę na naukę – zawsze i wszędzie. Treści wizualne są dostępne przez całą dobę na naszych smartfonach i laptopach. Poniżej znajdziesz siedem łatwych sposobów, aby nauczyć się czegoś nowego.

Aplikacje do nauki języków

Uczymy się języków obcych z wielu powodów. Motywacją może być chęć poznania konkretnej kultury albo komunikacja z partnerem. Dzięki aplikacjom takim jak Babbel nauka staje się znacznie łatwiejsza. Słownictwu i krótkim rozdziałom towarzyszą materiały wizualne, które wzmacniają skojarzenia między nowymi słowami a znajomymi przedmiotami.

Aplikacje do nauki języków

Samouczki

Masz problem i potrzebujesz szybkiego rozwiązania. Któż z nas nie był w takiej sytuacji? Dzięki wideo-samouczkom wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pomoc. Obecnie niemal do każdego wyzwania można znaleźć odpowiedni samouczek. To nie wszystko: te krótkie nagrania to doskonałe narzędzie wizualne do rozwiązywania probemów.

Samouczki

Podcasty

Czym byłby świat bez podcastów? Lepiej sobie tego nie wyobrażać. Monologi, dialogi i dyskusje grupowe na poważne i zabawne tematy to doskonałe materiały do słuchania, gdy jesteś w ciągłym ruchu.

Podcasty

Kursy online

Wiele uczelni oferuje kursy internetowe, a niektóre zainwestowały nawet we własne platformy edukacyjne. Szczegółowe kursy internetowe pozwalają uczestniczyć w wykładach i dają dostęp do materiałów. To idealny sposób, aby zgłębiać daną dziedzinę przez dłuższy okres.

Kursy online

Aplikacje do nauki dla dzieci

Obecnie na całym świecie nie brakuje licznych aplikacji do nauki dla dzieci w każdym wieku. Urządzenia cyfrowe stały się nieodłączną częścią życia dorosłych, warto zatem, aby dzieci także stopniowo poznawały nowe technologie. Najlepszym sposobem są oczywiście wciągające aplikacje, które przemycają przydatną wiedzę.

Aplikacje do nauki dla dzieci

Nauka kodowania

Programowanie – to hasło kojarzy się z hermetyczną wiedzą, co może zniechęcać do spróbowania swoich sił. Ale dzięki współczesnym aplikacjom nauka programowania może być nie tylko łatwa, ale i przyjemna! Z nimi nauczysz się podstaw i zaawansowanych aspektów programowania.

Nauka kodowania

Dokumentacje

Ten rodzaj nauki jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dorosłych: dokumentacje wskazują fakty i powiązania oraz prezentują wiedzę w atrakcyjny sposób. Dzięki temu nowa wiedza na dłużej zostaje w pamięci.

Dokumentacje

Mój profil widzenia

Określ Twoje zwyczaje i poznaj osobiste rozwiązanie w zakresie soczewek.

„Mój profil widzenia firmy ZEISS” określa wyzwania, jakie stawiasz przed swoimi oczami w nowoczesnym świecie. Na koniec dowiesz się, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań, które rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zwyczajom.

Dowiedz się więcej o cyfrowym stylu życia i jego wyzwaniach

Edukacja staje się coraz bardziej cyfrowa. Mamy niemal nieograniczony dostęp do wiedzy. Jakie wyzwania stawia przed nami dygitalizacja w kontekście zachowań wizualnych?

Szczegóły

W obecnych czasach technologie cyfrowe stały się nieodzowną częścią nauki i poznawania nowych rzeczy. Spotkaliśmy się z Andreasem Ketzlarem z firmy FRAMEPUNK, optykiem i pasjonatem urządzeń cyfrowych, aby porozmawiać o zmianach w naszych nawykach związanych ze wzrokiem.

Szczegóły

Spersonalizowana porada: znajdź najbliższego optyka ZEISS.

Okulary mają proste zadanie: mają zapewnić użytkownikowi jak najlepsze widzenie. W praktyce wymaga to zaawansowanych technologii, doświadczenia oraz optyka, który poświęci pacjentom odpowiednio dużo czasu. Tylko za sprawą bogatej wiedzy oraz kompleksowej konsultacji można opracować indywidualnie dobrane rozwiązanie, które zadowoli Cię na długie lata. Znajdź optyka ZEISS w swojej okolicy...

Znajdź optyka ZEISS

Udostępnij tę stronę