Dzień z Elly –
mój cyfrowy pamiętnik

Sprawdź profil swojego wzroku!

„Mam nadzieję, że wystarczy baterii, dopóki nie znajdę źródła energii!” Wszyscy znamy to nieprzyjemne uczucie, gdy zapomnieliśmy o ładowarce a bateria rozładowała się. Brak wiadomości i dostępu do informacji. Nagłe odłączenie od Internetu jest strasznym przeżyciem dla tych, którzy często używają smartfona w trakcie dnia.

Elly, lat 37, uwielbia modę. Musi zawsze być na czasie i nie chce przegapić najświeższych wiadomości i wydarzeń z udziałem jej ulubionego projektanta. Jest przygotowana: zawsze nosi w torebce zapasową baterię, aby nie utracić dostępu do cyfrowego świata. Jeżeli wydarzy się coś ważnego, Elly dowie się o tym jako pierwsza. Jednak pozostawanie online przez tak długi czas nie jest dobre dla jej oczu.

Mój profil widzenia

Określ Twoje zwyczaje i poznaj osobiste rozwiązanie w zakresie soczewek.

„Mój profil widzenia firmy ZEISS” określa wyzwania, jakie stawiasz przed swoimi oczami w nowoczesnym świecie. Na koniec dowiesz się, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań, które rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zwyczajom.

Dowiedz się więcej jakie wyzwania stawia cyfrowy świat dla naszych oczu.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze nowych soczewek okularowych ? Oto kilka wskazówek od naszych ekspertów.

Więcej

Swój wolny czas Lorenzo lubi spędzać będąc offline. Jak wygląda jego dzień?

Więcej

Spersonalizowana porada: znajdź najbliższego optyka ZEISS.

Okulary mają proste zadanie: mają zapewnić użytkownikowi jak najlepsze widzenie. W praktyce wymaga to zaawansowanych technologii, doświadczenia oraz optyka, który poświęci pacjentom odpowiednio dużo czasu. Tylko za sprawą bogatej wiedzy oraz kompleksowej konsultacji można opracować indywidualnie dobrane rozwiązanie, które zadowoli Cię na długie lata. Znajdź optyka ZEISS w swojej okolicy...

Znajdź optyka ZEISS

Udostępnij tę stronę