Dzień z Lindą –
mój cyfrowy pamiętnik

Sprawdź profil swojego wzroku!

Cyfrowe informacje są przydatne i pomagają nam prowadzić zdrowy tryb życia. Linda, lat 48, często pozostaje online, aby wyszukać informacje dla siebie i rodziny. Uwielbia odkrywać ciekawe przepisy w materiałach wideo w mediach społecznościowych, jednak nie pozostaje online przez cały czas. Zajęta pracą i dwójką dzieci, zwykle jedynie wieczorem ma czas na poszukiwanie wskazówek i inspiracji do prowadzenia zdrowego trybu życia. Kiedy kładzie się do łóżka, jej oczy są tak zmęczone, jak ona sama.

Mój profil widzenia

Określ Twoje zwyczaje i poznaj osobiste rozwiązanie w zakresie soczewek.

„Mój profil widzenia firmy ZEISS” określa wyzwania, jakie stawiasz przed swoimi oczami w nowoczesnym świecie. Na koniec dowiesz się, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań, które rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zwyczajom.

Dowiedz się więcej jakie wyzwania stawia cyfrowy świat dla naszych oczu.

Poszukiwania indywidualnych rozwiązań dla optymalnego widzenia razem z Keiko Tanaka, właścicielką galerii w Tokio.

Więcej

Smartfony, ekrany telewizorów, lampy LED: wszystkie te urządzenia mają jedną wspólną cechę a mianowicie emitują dużą ilość niebieskiego światła. Jakie są fakty na temat działania światła niebieskiego w świecie cyfrowym? I jak to wpływa na nasz wzrok?

Więcej

Spersonalizowana porada: znajdź najbliższego optyka ZEISS.

Okulary mają proste zadanie: mają zapewnić użytkownikowi jak najlepsze widzenie. W praktyce wymaga to zaawansowanych technologii, doświadczenia oraz optyka, który poświęci pacjentom odpowiednio dużo czasu. Tylko za sprawą bogatej wiedzy oraz kompleksowej konsultacji można opracować indywidualnie dobrane rozwiązanie, które zadowoli Cię na długie lata. Znajdź optyka ZEISS w swojej okolicy...

Znajdź optyka ZEISS

Udostępnij tę stronę