Dzień z Niną
– mój cyfrowy pamiętnik

Sprawdź profil swojego wzroku!

Mój cyfrowy pamiętnik

Wszyscy wiemy to instynktownie, a badanie przeprowadzone przez firmę ZEISS tylko to potwierdza: ludzie na całym świecie spędzają coraz więcej czasu przed różnego rodzaju wyświetlaczami. Smartfony, czytniki i komputery: urządzenia te odgrywają coraz ważniejszą rolę w pracy i w czasie wolnym, lecz nie jest to dobre dla naszych oczu. Za pomocą tych filmików przedstawimy Ci kilka osób, które przedstawiają różne typy użytkowników urządzeń cyfrowych. Pierwszą z nich jest Nina. Ma 29 lat, żyje w dużym mieście i pracuje w branży finansowej. Co przytrafiło się jej wczoraj? Spójrz na ekrany Niny:

Dowiedz się więcej jakie wyzwania stawia cyfrowy świat dla naszych oczu.

Dowiedz się, jak cyfrowy świat wpływa na tryb życia i pracę naszych oczu oraz co można z tym zrobić.

Więcej

Czym jest cyfrowe nadwyrężenie wzroku i jak temu zapobiegać?

Więcej

Mój profil widzenia

Określ Twoje zwyczaje i poznaj osobiste rozwiązanie w zakresie soczewek.

„Mój profil widzenia firmy ZEISS” określa wyzwania, jakie stawiasz przed swoimi oczami w nowoczesnym świecie. Na koniec dowiesz się, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań, które rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zwyczajom.

Udostępnij tę stronę

Spersonalizowana porada: znajdź najbliższego optyka ZEISS.

Okulary mają proste zadanie: mają zapewnić użytkownikowi jak najlepsze widzenie. W praktyce wymaga to zaawansowanych technologii, doświadczenia oraz optyka, który poświęci pacjentom odpowiednio dużo czasu. Tylko za sprawą bogatej wiedzy oraz kompleksowej konsultacji można opracować indywidualnie dobrane rozwiązanie, które zadowoli Cię na długie lata. Znajdź optyka ZEISS w swojej okolicy...

Znajdź optyka ZEISS

Udostępnij tę stronę