Odpowiednie soczewki mogą pomóc w czerpaniu z życia pełnymi garściami

Badania oczu są ważną częścią dbania o zdrowie. W oparciu o badania wzroku okulista wystawia receptę na optymalne soczewki, pomagające przywrócić ostre widzenie. Posiadanie odpowiednich soczewek jest konieczne dla dobrego widzenia i korzystania z życia w pełni. Więcej można dowiedzieć się klikając na poniższe linki:

Pomocne wskazówki na temat wzroku i soczewek

Pomocne wskazówki na temat wzroku i soczewek, autorstwa ZEISS. Poniższe informacje pomogą Państwu poznać kluczowe porady na temat dbania o wzrok oraz tego, jak zoptymalizować swoje widzenie dzięki dobraniu odpowiednich soczewek i ich powłok.

więcej

Pytania, które należy zadać podczas kolejnej wizyty u okulisty

Pytania ZEISS, które należy zadać podczas kolejnej wizyty u okulisty. Wizyta u lekarza okulisty nie powinna oznaczać wysłuchania jego monologu. Ważne pytania, które przedstawiamy poniżej, mogą pomóc Państwu w maksymalnym wykorzystaniu czasu spędzonego u okulisty.

więcej

Wskazówki dotyczące wyboru lekarza okulisty lub optometrysty

Wskazówki ZEISS dotyczące wyboru lekarza okulisty lub optometrysty. Wybór profesjonalisty w zakresie okulistyki jest bardzo ważny.  Aby uzyskać optymalne wrażenia wzrokowe, najlepiej zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi wyboru lekarza okulisty lub optometrysty.

więcej

Przydatne informacje na temat zmian zachodzących w oku związanych z wiekiem

Czy mają Państwo więcej niż 40 lat? Przydatne informacje na temat zmian zachodzących w oku związanych z wiekiem. Po czterdziestce wszyscy musimy na pewne rzeczy zwracać większą uwagę. Utrzymanie ostrego widzenia może nam pomóc w widzeniu i dalszym korzystaniu z życia w pełni.

więcej