Kiedy lepsze widzenie ratuje życie.

Dla takich chwil pracujemy.

Od najdalszych szczytów po najbliższe szczegóły-naturalne i

ostre widzenie na każdą odległość.

Soczewki ,które potrafią dopasować się do Twojego życia.

Dla takich chwil pracujemy.

Nowy wygląd Carl Zeiss:

Państwa chwile są dla nas motywacją.

W Carl Zeiss pracujemy z myślą o zapewnieniu Państwu wyjątkowych wrażeń wizualnych. A jeżeli idealne widzenie umożliwiło Państwu doświadczania szczególnych momentów w życiu oznacza to, że osiągnęliśmy nasz cel, a nasze produkty przeszły tę próbę pomyślnie.

Marka ZEISS pojawiła się dawno temu, w roku 1846, gdy firmę tą założył Carl Zeiss. Od ponad 165 lat marka ZEISS stanowi precyzję w zakresie różnych dziedzin optyki: mikroskopii, technologii półprzewodników, technologii medycznej, soczewek do aparatów fotograficznych i kamer oraz, od roku 1912, soczewek okularowych. Przez cały ten czas marce ZEISS udawało się zachować świeżość i zaufanie, a na całym świecie daje gwarancję jakości w zakresie innowacyjności dla produktu oraz solidności dla klienta, w każdej dziedzinie w której jest obecna.

Dział Optyki Okularowej ZEISS dostarcza użytkownikom okularów i optykom rozwiązania dla wzroku poprzez kompleksowe portfolio soczewek ZEISS, unikalne doświadczenie w optyce i medycynie, sprzęt do pomiarów i analizy wzroku oraz akcesoria dla soczewek. W oparciu o nasze doświadczenie ,każdego dnia staramy się zapewnić Państwu najlepsze, możliwe widzenie w soczewkach okularowych ZEISS. Jesteśmy dumni,że co minutę dwoje ludzi gdzieś na świecie decyduje się zaufać precyzji soczewek ZEISS.

Co jednak czyni naszą prace, produkty i usługi tak wyjątkowymi ? Państwo, Państwa osobiste doświadczenia, szczegóły na temat chwil, gdy nasze soczewki okularowe pomagają widzieć wszystko wyraźniej, dokładniej - po prostu lepiej. To wszystko się dla nas liczy.

Przykładowo, jadąc nocą będą mogli Państwo bez wysiłku kierować pojazdem. Będą Państwo bawić się ze swoimi dziećmi i jednocześnie widzieć idealnie ostro wszystko co dzieje się wokół zarówno blisko, jak i daleko. A w trakcie spotkania będą Państwo mogli bez problemu przenosić wzrok z laptopa na kolegów, koncentrując się na pracy a nie widzeniu.

Dlatego też chcielibyśmy,aby teraz budowali Państwo swoją opinię o soczewkach okularowych ZEISS w następujący sposób: widzenie szczególnych momentów lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Dla takich chwil pracujemy.

Więcej na ten temat

Historia firmy Carl Zeiss