Okulary przeciwsłoneczne dla miłośników komfortu

Rozwiązanie 2 w 1: ochrona oczu przed słońcem niezależnie od korekcji wzroku - bez konieczności nieustannej zmiany okularów

Okulary przeciwsłoneczne dla miłośników komfortu

Jeżeli nieustannie muszą Państwo nosić okulary, jeśli mają Państwo pracę, w której często następują zmiany oświetlenia, lub jeśli po prostu lubią Państwo komfort i wygodę, wówczas idealnym rozwiązaniem mogą być soczewki samoprzyciemniające się firmy ZEISS. Nie będą Państwo musieli nieustannie zmieniać okularów z przeźroczystych na przeciwsłoneczne i odwrotnie, a Państwa oczy niezależnie od pogody będą miały niezawodną ochronę przed promieniowaniem UV.

Soczewki samoprzyciemniające się ZEISS bardzo szybko przyciemniają się na słońcu a odbarwiają w pomieszczeniach , zapewniając maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV. W pomieszczeniach, nocą oraz przy słabym świetle soczewki stają się wyjątkowo przejrzyste , zaś w świetle słonecznym przyciemniają się i wyglądają jak idealne okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu zawsze posiadają Państwo soczewki dopasowane optymalnie do zmiennych warunków oświetleniowych.