Pełnia życia + widzenie bez wysiłku: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych soczewek okularowych dla osób w wieku trzydziestu czy czterdziestu lat, regularnie korzystających z urządzeń cyfrowych

Soczewki ZEISS Digital wypełniają lukę między soczewkami jednoogniskowymi a soczewkami progresywnymi!

 

Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez urządzeń cyfrowych i wszystkich narzędzi i informacji, do których umożliwią nam one dostęp, od przeglądania naszej poczty, aktualizowania naszego statusu na Facebooku do sprawdzania prognozy pogody i rozkładu jazdy pociągów lub wysyłania zdjęcia. Jednak to nie tylko możliwość bycia w dowolnym miejscu i czasie przeszła rewolucję - zmieniło się również nasze widzenie.

Nasze oczy muszą nieustannie pracować przenosząc wzrok z dali do bliży. Wielu aktywnych użytkowników smartfonów i tabletów w wieku trzydziestu czy czterdziestu lat często zauważa, że ich oczy są częściej podrażnione, nadwyrężone i zmęczone. Nasz wzrok i percepcja wzrokowa zaczynają się pogarszać, pojawiają się pierwsze symptomy zmęczonego oka.

Ale czy na pewno nie potrzebuję już teraz okularów progresywnych?!?

Sprawne i aktywne osoby w wieku trzydziestu czy czterdziestu lat często nie potrafią przezwyciężyć psychologicznych barier związanych z wiekiem, aby nosić soczewki progresywne lub też nie ma do tego wskazań. Dlatego też firma ZEISS zaprojektowała soczewki okularowe, które są specjalnie dostosowane do potrzeb osób w wieku trzydziestu czy czterdziestu lat, które korzystają często z urządzeń cyfrowych. Niezależnie od tego, czy oko jest miarowe czy noszone są soczewki jednoogniskowe, soczewki ZEISS Digital zapewniają komfortowe widzenie w bliży w połączeniu z wyjątkową ostrością widzenia w dali. Soczewki ZEISS Digital redukują symptomy zmęczonego oka, zapewniając lepsze, bardziej komfortowe widzenie w podejmowaniu wyzwań każdego dnia.

Loading the player...

Łatwo się do nich zaadoptować – i są dostępne w rozsądnej cenie

Zespół ZEISS ds. rozwoju produktu skoncentrował się przede wszystkim na potrzebach osób, które spędzają długie godziny korzystając ze smartfonów lub tabletów. Uwzględniono ich postawę, odległość oczu do urządzenia i nieustanne przenoszenie wzroku z dali na tego typu urządzenia. Pomysł polegał na opracowaniu soczewek okularowych, które umożliwiałyby komfortowe i zrelaksowane widzenie przez cały dzień. Rezultatem prac była nowa konstrukcja soczewki, która jest czymś więcej niż soczewka jednoogniskowa, a równocześnie różni się konstrukcją od soczewki progresywnej. Celem było nie tylko umożliwienie komfortowego i ostrego widzenia mimo nieustannego przenoszenia wzroku z dali na urządzenia cyfrowe, ale również szybką adaptację – wszystko za rozsądną cenę. I to się udało.

Korzyści soczewek ZEISS Digital:

  • Soczewki ZEISS Digital podczas używania na bliską odległość (smartfony lub tablety) gwarantują ostre i zrelaksowane widzenie.
  • Komfortowa strefa widzenia z bliska oraz wolne od napięcia i wysiłku widzenie.
  • Łatwa i szybka adaptacja, wygodne w użyciu dla osób z okiem miarowym, jak i noszącym soczewki jednoogniskowe.
  • Soczewki ZEISS Digital są zaprojektowane do całodziennego użytkowania bez konieczności zdejmowania czy zmiany okularów.

ZEISS Digital – sprawdzone i pozytywnie ocenione.

Dzięki soczewkom ZEISS Digital zmęczenie oczu, sztywność karku po całym dniu pracy należą już do przeszłości. Praktyczny test obciążenia oka podczas używaniu smartfonów i tabletów jednoznacznie potwierdził skuteczność soczewek okularowych ZEISS Digital. Po zakończeniu testów ponad 90% uczestników okazało się zadowolonych, ponieważ symptomy zmęczonego oka zredukowały się do 4x.

więcej
zamknąć

Zrób test obciążenia oczu urządzeniami cyfrowymi

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo nasze oczy są obciążane w ciągu dnia. Stale zmieniamy odległość, na jaką patrzymy, z bliskich przedmiotów (książka, smartfon), na przedmioty w pośredniej odległości (nawigacja, komputer) i na dal (prowadzenie samochodu) – a nasze oczy muszą stale dostosowywać się do tych zmieniających się warunków.

 

Wraz z wiekiem soczewka i mięśnie naszego oka stopniowo tracą swoją elastyczność, zmniejszając zdolność oczu do automatycznego dostosowywania ostrości na różne odległości. Wynikające z tego nadwyrężenie i zmęczenie prowadzi do obciążenia naszych oczu.

 

Test ZEISS sprawdzający obciążenie oczu urządzeniami cyfrowymi, wykonany u optyka ZEISS, może wykazać, jak bardzo obciążone są już oczy i co można zrobić, aby rozwiązać ten problem.

 

Znajdź najbliższego optyka ZEISS