Zobacz świat w żywych kolorach!

Barwione na różne kolory soczewki ZEISS -odpowiednie dla każdego!

Wybranie odpowiednich okularów dla swojego typu to indywidualny proces. Ma on zastosowanie nie tylko w przypadku oprawek, lecz także w przypadku kolorów barwień na soczewkach korekcyjnych. Użytkownicy okularów często nosili lekko zabarwione soczewki, z nutką szarości, błękitu lub brązu. Co jednak z pikantną czerwienią, słodkim fioletem i pięknym różem? Te jaskrawe i modne kolory mogą Państwo mieć teraz, dzięki poszerzonej gamie kolorów barwień ZEISS na soczewkach korekcyjnych.

Kolory mają duży wpływ na nasz nastrój i myśli. Zostało to jakiś czas temu naukowo dowiedzione. Niemiecki geniusz, Johann Wolfgang von Goethe przyjrzał się dokładnie temu tematowi już ponad 200 lat temu w swojej teorii kolorów. Jego zalecenia są następujące: „Spójrz przez chwilę na błękitny okrąg, a wówczas oko zostanie oświetlone jak przez słońce, nawet jeśli dzień jest szary, a otoczenie jest jesiennie bezbarwne.” Goethe definitywnie wybrałby okulary z kolorowymi soczewkami produkcji ZEISS .Dzięki temu stałby się dodatkowo ikoną mody.

Wybranie odpowiedniego koloru barwienia

Zobacz świat w żywych kolorach!

Jeżeli chcą Państwo zastosować się do zaleceń Goethe'go, mogą Państwo poprosić swojego optyka, aby pokazał Państwu paletę barwień. Proszę porozmawiać z nim o tym, czy zamierzają Państwo używać barwionych soczewek głównie jako okularów przeciwsłonecznych, codziennie czy tylko na specjalne okazje. Nowa gama kolorów ZEISS obejmuje wybór spośród następujących kolorów: czarny, brązowy, szary, szarozielony, błękitny oraz różowy jako barwienia jednolite oraz czarny, brązowy, szary, szarozielony, błękitny i niebieskoszary jako barwienia gradalne , a także pistacjowy, cynamonowy, kamienny i dżinsowy jako barwienia dwukolorowe. Dostępne są także inne bardzo modne, jaskrawe kolory barwień. Wrażliwość oczu na światło jest bardzo istotna przy wyborze natężenia barwienia. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie się do optyka w swoim ulubionym stroju, co pomoże znaleźć dla Państwa idealny kolor soczewek. Podczas wybierania kolorów kobiety powinny mieć na sobie swój zwyczajowy makijaż oczu i dobrać do niego zabarwienie soczewek. Powinni Państwo także zastanowić się, jakiego koloru ubrania często Państwo noszą. Ułatwi to optykowi wybór koloru spośród dostępnej palety barwień.

Modne okulary na czas wolny czy okulary do pracy?

Jest jeszcze jeden ważny aspekt, który należy rozważyć podczas wybierania koloru: czy są to okulary wyłącznie do użytku prywatnego, czy również będą używane w pracy? Jeśli noszą Państwo okulary w pracy, wybór będzie oczywiście zależał od branży, w jakiej Państwo pracują. W przypadku modelek lub projektantów, kolory zawsze będą dobierane indywidualnie i zapewne mogą one być w różnych odcieniach . Jeżeli jednak planują Państwo sprzedawać udziały lub ubezpieczenia, różowe soczewki korekcyjne mogą zostać źle odebrane przez Państwa klientów. Na potrzeby pracy wymagane są pewne kompromisy, jednak w wolnym czasie mogą już Państwo pozwolić sobie na pokazanie swojej prawdziwej natury i podkreślenie własnej osobowości. Żółte i pomarańczowe barwienia przypisane są ludziom radosnym, czerwony jest idealny dla osób aktywnych, podczas gdy kolory zielony i błękitny są idealne dla osób „wyluzowanych”. Fani różu i fioletu są pełni pomysłów. Szare i brązowe barwienia polecane są dla osób konserwatywnych.

Musimy jednak dokonać tutaj jednego zastrzeżenia: nie wszystkie barwienia są odpowiednie do kierowania samochodem. Państwa optyk zapewni fachową poradę w tym zakresie.

Czy chcą Państwo, aby Wasze barwienie było unikalne?

Czy chcą Państwo, aby Wasze barwienie było unikalne?

Czy chcą Państwo jeszcze więcej indywidualności? Mogą Państwo poprosić optyka o wykonanie barwienia soczewek według wzoru, który Państwo dostarczycie . Otrzymają wówczas Państwo coś bardzo unikalnego. Dzięki nowej ,odświeżonej gamie kolorów, która koncentruje się na najnowszych stylach i trendach, możliwe jest uzyskanie niemal dowolnego koloru soczewki. Dzięki nowej rozszerzonej gamie kolorów w firmie ZEISS niemal każde żądanie i wymaganie klienta może zostać spełnione.

Ma to również zastosowanie wobec soczewek barwionych bez mocy optycznej. Jeżeli klient zakocha się w określonych oprawkach ,jednak nie podobają mu się soczewki w tych oprawkach ,optyk może zaproponować gamę kolorów ZEISS.

Pięć na raz

Podajemy pięć przekonujących powodów, dla których powinni Państwo zabarwić swoje soczewki jednoogniskowe, wieloogniskowe lub progresywne. Po pierwsze, zabarwienia Skylet podbijają kontrast oglądanych przedmiotów. Po drugie, zabarwione soczewki zmniejszają wpadającą do oka ilość sztucznego światła. Po trzecie, pomagają Państwu widzieć ostrzej nawet najmniejsze detale. Po czwarte, zwiększają komfort widzenia. I po piąte, nowe kolorowe barwienia po prostu świetnie wyglądają.

Widzę świat tak, jak lubię
Patrzenie przez czerwone soczewki korekcyjne daje siłę, a żółte soczewki wprawiają w dobry nastrój. Terapia kolorami ma pozytywny wpływ na nasz nastrój.

Kolorowe soczewki i makijaż - znalezienie odpowiedniego połączenia
Chcemy widzieć kolory naturalnie. Właśnie dlatego powinni Państwo poznać sztuczki, które wykorzystują profesjonalni mistrzowie makijażu.

Spostrzeżenie na temat trendów: kolor staje się modny
Różowy, pomarańczowy, purpura, turkus -takie kolory znów są modne. Kolorowe barwienia na soczewkach pozwolą uzupełnić każdą stylizację.