Czy poszukują Państwo idealnego widzenia? Poszukiwanie odpowiednich soczewek.

Otrzymanie spersonalizowanych soczewek okularowych ZEISS krok po kroku

Oczy to jeden z naszych najważniejszych organów zmysłów. Są one naszym oknem na świat, pozwalają nam dostrzegać, rozumieć i doświadczać. A jako że każde oko jest równie unikalne jak odcisk palca, wymaga ono spersonalizowanego badania wzroku u okulisty lub optometrysty.

Aby sprostać tym wymaganiom, Carl Zeiss Vision zapewnia spersonalizowane soczewki dzięki wykorzystaniu innowacyjnych i opatentowanych technik. Opisaliśmy już technologie i.Scription® oraz i.Profiler®.

Teraz zabierzemy Państwa na kolejny poziom: proszę pozwolić nam poprowadzić się przez wszystkie etapy ,abyśmy mogli dopasować dla Państwa idealne i w pełni indywidualne soczewki dostosowane do Państwa potrzeb. Proszę się nie zdziwić, gdy podczas dobierania dla Państwa okularów optyk zada Państwu kilka osobistych pytań .Dzięki temu otrzymają Państwo soczewki ,które będą odpowiadać Państwa potrzebom.

Proces analityczny składa się z pięciu etapów:

 1. Zaczyna się od Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie użytkowania okularów
  Optyk musi wiedzieć wszystko o Państwa przyzwyczajeniach i potrzebach w zakresie użytkowania okularów. Choćby to, czy potrzebują Państwo okularów do czytania, prowadzenia samochodu czy też do innych celów? To zawsze robi różnicę.
 2. Precyzyjny pomiar oka
  Najnowocześniejsza technologia pomaga utworzyć precyzyjny profil naszych oczu.
 3. Subiektywne badanie oka
  Optometrysta dokonuje precyzyjnego pomiaru i analizy Państwa wzroku: ostrości widzenia, widzenia przestrzennego oraz koordynacji oczu.
 4. Dokładne dopasowanie
  Optyk dokonuje dokładnych pomiarów gwarantujących najszybszą adaptację do soczewek.
 5. Państwa osobiste rozwiązanie w zakresie soczewek
  Wyniki tej precyzyjnej oceny są brane pod uwagę przy doborze odpowiednich soczewek do Państwa potrzeb.

 

Więcej o tym, jak otrzymać spersonalizowane soczewki okularów w jedynie pięciu krokach. Zaczniemy od Kroku 1: Analizy Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie użytkowania okularów