Precyzyjny pomiar oka

Krok 2: i.Profiler® dokonuje pomiaru Państwa oka oraz tworzy indywidualny profil poprzez dokładną ocenę, prezentację i analizę map aberracji i topografii rogówki.

W roku 2007 firma Carl Zeiss Vision wprowadziła na rynek rewolucyjny i.Profiler®. Ta przełomowa technologia pozwala na szczegółowy pomiar oczu oraz ich właściwości, a także na stworzenie mapy optycznej. Żadne oko nie jest w pełni okrągłe, podobnie jak żadna rogówka nie jest w pełni gładka. Pomiar dokonywany jest bez żadnych niedogodności związanych ze specjalnymi przygotowaniami oczu.

Większość z nas wie oczywiście, czy jesteśmy dalekowidzami, krótkowidzami czy astygmatykami. Istnieją też jednak tzw. „aberracje wyższego stopnia” - są to złożone błędy refrakcji unikalne dla każdego ludzkiego oka. Konwencjonalne badanie refrakcji - subiektywne badanie oczu wykonywane w celu określenia wady refrakcji - nie jest w stanie wykryć tych błędów. Dzięki urządzeniu i.Profiler® oraz danym, które generuje, optyk może teraz zamówić prawdziwie spersonalizowane soczewki ZEISS wykonywane w technologii i.Scription®.

Dane te pomagają wyprodukować okulary, który zapewnią Państwu wyraźne widzenie nocą i w półmroku, bez występowania irytujących refleksów. Będą Państwo cieszyć się doskonałym kontrastem i głębią ostrości. A ponadto będą Państwo po prostu widzieć wyraźniej, a kolory będą bardziej nasycone. Nie ma w tym żadnej magii. Państwa osobiste dane zostaną przetworzone w Carl Zeiss Vision i zaimplementowane szczegółowo w formie spersonalizowanych soczewek korekcyjnych ZEISS. Technologia i.Scription®. zapewni Państwu całkowicie nowe doświadczenia wzrokowe.


Proszę kontynuować w Kroku 3 Państwa indywidualnej konfiguracji soczewek ZEISS: Subiektywne Badane Oka