Najwyższej jakości, eleganckie soczewki wysokoindeksowe.

Lepsze widzenie i świetny wygląd dzięki wyjątkowo cienkim, super lekkim innowacyjnym soczewkom.

Osoby potrzebujące okularów korekcyjnych o dużych mocach znają ten problem: Im słabsze są oczy, tym grubsze i cięższe są soczewki, których potrzebują. Rozwiązanie: Organiczne soczewki wysokoindeksowe od ZEISS są lekkie, cienkie oraz zapewniają wysoki komfort widzenia i użytkowania.

Najlepsza opcja dla pacjentów z dużą wadą wzroku: Wyjątkowo cienkie soczewki od ZEISS - dostępne także w wersji asferycznej -soczewki bardziej płaskie.

Najlepsza opcja dla pacjentów z dużą wadą wzroku: Wyjątkowo cienkie soczewki od ZEISS - dostępne także w wersji asferycznej -soczewki bardziej płaskie.

Specjalne materiały organiczne oraz zoptymalizowane parametry soczewek sprawiają, że innowacyjne soczewki wysokoindeksowe Zeiss zapewniają perfekcyjne widzenie,są wygodne i eleganckie: W porównaniu do tradycyjnych soczewek są do 40 % cieńsze. Są one również dużo lżejsze i dzięki temu wygodniejsze w użytkowaniu. Niezaprzeczalnie są przez to również bardziej eleganckie.


Soczewki dodatnie, mogą mocno powiększać oczy pacjentów(dalekowidzów. Nazywamy to syndromem wyłupiastych oczu ,które sprawiają wrażenie jakby wystawały na zewnątrz.


Odwrotnie do tej sytuacji, soczewki ujemne zmniejszają oczy pacjentów krótkowzrocznych i sprawiają, że kontury ich twarzy wydają się mniejsze w okularach. Oba te efekty są jednak niepożądane dla pacjentów ,bo dają nieatrakcyjny wygląd .


Soczewki wysokoindeksowe są odpowiedzią na oba te problemy: Materiały organiczne wykorzystywane do produkcji tych soczewek oraz perfekcyjnie zoptymalizowane parametry soczewek gwarantują absolutnie naturalny wygląd oraz niezrównany komfort, niezależnie od tego, jakiej mocy są soczewki. Najlepsza opcja dla pacjentów z dużą wadą wzroku: Wyjątkowo cienkie soczewki wysokoindeksowe od Zeiss - dostępne także w wersji płaskiej, asferycznej.

Zalety soczewek asferycznych: Są one cieńsze niż soczewki konstrukcji sferycznej i zapewniają idealne odwzorowanie obrazu na całej powierzchni nawet przy wysokich korekcjach cylindrycznych.

Idealne rozwiązanie dla soczewek progresywnych

Najlepsza opcja dla pacjentów z poważniejszymi problemami ze wzrokiem: Wyjątkowo cienkie soczewki wysokoindeksowe od ZEISS

Najlepsza opcja dla pacjentów z poważniejszymi problemami ze wzrokiem: Wyjątkowo cienkie soczewki wysokoindeksowe od ZEISS

Soczewki progresywne mające płynne ,niewidoczne przejście od strefy do bliży do strefy dalekiego widzenia zapewniają swoim użytkownikom wyjątkowy komfort użytkowania również dzięki soczewkom wysokoindeksowym ZEISS. Niezależnie od tego, jak duża jest moc korekcyjna Państwa soczewek: Soczewki wysokoindeksowe zapewnią Państwu idealne widzenie oraz wyjątkowy, atrakcyjny wygląd.

Na marginesie: Soczewki wysokoindeksowe są dostępne także w swersjach PhotoFusion. Soczewki wysokoindeksowe ZEISS z technologią PhotoFusion automatycznie dopasowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych: przyciemniają się w świetle słonecznym i odbarwiaja w pomieszczeniu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ,które przy duzych mocach korekcyjnych prowadzą aktywny tryb życia.

Cienkie i lekkie soczewki okularowe