Jakość ZEISS

Kryteria ,które sprawiają, że jakość ZEISS jest tak wyjątkowa

 

Jakość ZEISS

W Carl Zeiss Vision zarządzanie jakością znaczy więcej niż perfekcyjne wyprodukowanie precyzyjnych soczewek do okularów korekcyjnych. Jakość produktów i usług ZEISS jest gwarantowana nie tylko przez system zarządzania jakością. Każdy z naszych pracowników jest zobowiązany każdego dnia zapewnić Państwu maksymalną jakość produktów ZEISS.

Tylko w ten sposób Carl Zeiss Vision może dostarczać produkty i usługi przewyższające wysokie wymagania konsumentów. Obietnicy tej dotrzymujemy każdego dnia ,gdyż gwarantuje ją nasz nieustanny rozwój

Certyfikat gwarancji ZEISS zaświadcza klientom, że zakupili wysokiej jakości produkt.

Zawiera on, przykładowo, 7 kryteriów będących wyróżnikami jakości ZEISS:

 

  1. Wszystkie laboratoria Carl Zeiss Vision posiadają certyfikację zgodną z ISO 9001:2008. Co więcej, ZEISS spełnia normy europejskie, co poświadcza znak CE obecny na każdym opakowaniu soczewek.
  2. Wewnętrzne specyfikacje testowe ZEISS są wyższe, niż postanowienia stosownych norm.
  3. ZEISS dostarcza także soczewki z bardzo wysokimi lub nietypowymi korekcjami wad wzroku. Co więcej, dla tych korekcji dostępnych jest także wiele różnych powłok.
  4. Każdy partner ZEISS może zagwarantować swoim klientom, że soczewki od ZEISS pozostaną dostępne przez długi czas, co gwarantuje, że otrzymają oni dla swoich oczu także w przyszłości optymalne soczewki o jakości potwierdzonej na przestrzeni lat.
  5. Firma ZEISS gwarantuje, że jej soczewki są optymalnie dopasowane wyłącznie przez wykwalifikowanych optyków.
  6. Jakość, którą obiecuje ZEISS, dotyczy nie tylko soczewek. Aby ją zagwarantować, ZEISS oferuje nie tylko soczewki, lecz także produkty i usługi ZEISS w zakresie wspomagania sprzedaży i konsultacji.
  7. Firma ZEISS gwarantuje, że jakość optyczna jej soczewek oparta jest na jej 100-letnim doświadczeniu jako lidera precyzji w dziedzinie optyki. Gwarancję tę stanowi litera „Z” wygrawerowana na każdej soczewce, będąca dowodem posiadania najwyższej jakości elementów optycznych ZEISS.