Środki czyszczące ZEISS do okularów.

Ciesz się wyraźnym widzeniem dzięki soczewkom,
które będą służyć Ci przez długi czas.

Wyraźne widzenie w kilka sekund. Środki czyszczące ZEISS do okularów delikatnie usuwają zabrudzenia, kurz i tłuszcz z soczewek i zapobiegają uciążliwemu parowaniu okularów. Dzięki temu Twoje soczewki pozostają czyste przez dłuższy czas, a powłoki na soczewkach są chronione, przez co masz gwarancję niezakłóconego widzenia i długiego użytkowania Twoich okularów.

Wyraźne widzenie przez cały czas:
Środki czyszczące ZEISS do soczewek okularowych.

Delikatne, łatwe w użyciu, wydajne.

Współczesne powłoki na soczewkach ułatwiają pielęgnację i utrzymanie soczewek w czystości, jednak żaden użytkownik okularów nie uniknie ich czyszczenia. Nasze różnorodne środki do czyszczenia okularów są wygodne w użyciu i delikatne dla soczewek: Nawilżone chusteczki ZEISS do czyszczenia okularów to doskonały produkt do szybkiego czyszczenia soczewek, natomiast nasz spray w zestawie ze ściereczką z mikrofibry ZEISS umożliwia bardziej wydajne czyszczenie okularów bez pozostawiania śladów.

Wyszukiwanie optyka

Znajdź najbliższego optyka ZEISS. 

Optymalne rozwiązanie. Nawet, gdy jesteś w pośpiechu.

Korzystanie z rękawa, krawata lub chusteczki jest wygodne, jednak materiały te nie nadają się do czyszczenia soczewek. Chusteczki czyszczące firmy ZEISS są delikatne dla Twoich soczewek, gwarantują czyste okulary bez smug, a korzystanie z nich nie wymaga więcej czasu niż użycie rękawa. Charakteryzują się wyjątkowo delikatną strukturą i są nawilżone specjalną mieszanką płynów czyszczących, co gwarantuje, że soczewki nie są narażone na żadne agresywne substancje, które znajdują się w wielu innych środkach czyszczących do okularów. Dobre dla Ciebie i dla Twoich okularów.

Dowiedz się więcej o chusteczkach czyszczących firmy ZEISS

Delikatna pielęgnacja z efektem antystatycznym. Dla dokładnego czyszczenia na co dzień.

Idealny zestaw do delikatnego, lecz dokładnego czyszczenia Twoich soczewek: nasza ściereczka z mikrofibry w zestawie ze sprayem do czyszczenia ZEISS. To połączenie jest tak wydajne jak czyszczenie pod bieżącą wodą przy zastosowaniu środka czyszczącego o neutralnym pH.

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów 

Rysy i brud nie mają szans. Teraz bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek.

Wysoko wydajne powłoki sprawiają, że Twoje soczewki są wyjątkowo odporne na zarysowania i elektrostatyczne cząsteczki kurzu. Zaleta: Twoje soczewki pozostają czyste dłużej i znacznie łatwiej je wyczyścić. Lepsze widzenie, lepszy wygląd – dzięki nowej powłoce antyrefleksyjnej.

5 wskazówek dotyczących czyszczenia soczewek


1. Nie korzystaj z chusteczek, krawatów lub rękawów ubrań, aby wyczyścić swoje okulary – nie robisz swoim okularom w ten sposób żadnej przysługi. Nie zapomnij: odpowiednia pielęgnacja okularów wydłuża ich okres użytkowania i gwarantuje lepsze widzenie. Pamiętaj, aby stosować produkty czyszczące od zaufanych ekspertów z branży optycznej, nawet, gdy jesteś w biegu.
 

5 wskazówek dotyczących czyszczenia soczewek


2. Nie pierz ściereczek z mikrofibry w wodzie o temperaturze wyższej niż 40° C oraz nie dodawaj płynu do płukania – w przeciwnym wypadku ściereczka zacznie zostawiać smugi podczas czyszczenia okularów.
 
 

5 wskazówek dotyczących czyszczenia soczewek


3. Zarysowań nie można usunąć ściereczką, niezależnie od tego, czy Twoje soczewki są organiczne czy mineralne. W takiej sytuacji zaleca się odpowiednią profilaktykę, ponieważ porysowane soczewki powinno się natychmiast wymienić. Nawet jeśli defekt wydaje się być kosmetyczny, światło rozszczepia się przez małe zarysowania, stanowiąc obciążenie dla oka. Dlatego odpowiednie czyszczenie okularów za pomocą specjalnej ściereczki z mikrofibry jest bardzo ważne. 

5 wskazówek dotyczących czyszczenia soczewek


4. Twoje okulary potrzebują domu. Przechowuj okulary w twardym etui, gdy ich nie nosisz. Jeśli nie masz ze sobą etui, upewnij się, że przechowujesz je w bezpiecznym miejscu kładąc je soczewkami do góry.
 
 

5 wskazówek dotyczących czyszczenia soczewek


5. Okulary nie lubią zbyt wysokich lub niskich temperatur. Należy unikać przechowywania okularów w wysokiej temperaturze w samochodzie w gorący letni dzień. To samo dotyczy sauny i ogrzewania w domu. Nie narażaj zbytnio swoich okularów na ekstremalne temperatury.
 

Spersonalizowana rada, również o naszych produktach do czyszczenia soczewek: znajdź optyka ZEISS w pobliżu

Wymagania dotyczące produktów do czyszczenia soczewek są bardzo proste: powinny w krótkim czasie przywrócić Ci dobrą jakość widzenia. W naszym bogatym asortymencie produktów na pewno znajdziesz idealny środek do pielęgnacji. Wybór jest duży – Twój optyk z pewnością doradzi Ci, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy. Znajdź optyka ZEISS w swojej okolicy...

Znajdź najbliższego optyka ZEISS.