Sportowe soczewki przeciwsłoneczne.
Chroń swoje oczy i ciesz się wyraźnym widzeniem na całej powierzchni soczewki.

 • Czym charakteryzują się okulary sportowe?

  Czym charakteryzują się okulary sportowe?

  Jeśli chcesz cieszyć się idealnym widzeniem podczas uprawiania sportu, potrzebujesz okularów, które spełnią różnorodne wymagania. Sportowe soczewki przeciwsłoneczne ZEISS z ponad 80% intensywnością barwienia są lekkie i wytrzymałe. Charakteryzują się opcjonalną powłoką, która chroni przed brudem i zarysowaniami. Są jednocześnie specjalnie dostosowane do potrzeb Twoich oczu. Dzięki technologii Cosmetic Edge®, te cienkie soczewki oferują wyraźne widzenie na całej powierzchni soczewek , nawet, gdy nosisz soczewki profilowane o wyższej mocy. Gwarantuje to niezawodną jakość widzenia i chroni Twoje oczy przed zanieczyszczeniami, słońcem czy drobinkami kurzu, które znajdują się w powietrzu. Nieważne, czy jeździsz na rowerze, biegasz, uprawiasz sport wodny, grasz w tenisa, piłkę nożną czy golfa.

  Co więcej: Okulary sportowe ZEISS są również dostępne z soczewkami jednoogniskowymi i progresywnymi.

 • Jak działa technologia Cosmetic Edge®?

  Jak działa technologia Cosmetic Edge®?

  Loading the player...

  Okrągłe. Prostokątne. Sportowe. Stylowe. Zaprojektowanie soczewek profilowanych to wyjątkowe wyzwanie. Muszą być bardzo cienkie, również w częściach peryferyjnych i jednocześnie optymalnie korygować zaburzenia widzenia użytkownika. Dzięki technologii Cosmetic Edge® firmy ZEISS mamy możliwość wyprodukowania płaskich soczewek z optymalną korekcją wzroku, nawet w przypadku soczewek o dużej średnicy lub mocno profilowanych. To dobra wiadomość nie tylko dla fanów okularów sportowych, ale także dla tych, którzy lubią nosić modne okulary przeciwsłoneczne z mocą, a którym zależy na oprawkach o profilowanym kształcie. 

 • Dodatkowe opcje
 • Znajdź optyka

  Znajdź najbliższego optyka ZEISS

  Znajdź optyka ZEISS w swojej okolicy. Szczegółowe informacje znajdziesz u swojego optyka, który skonfiguruje Twoje okulary dostosowując je do Twojej ulubionej dyscypliny sportowej...

Udostępnij ten artykuł znajomym