Przekraczamy granice wyobraźni - zbliżenie na niebieskie oko w ciemności.

Przekraczamy granice wyobraźni

ZEISS Polska

Lepszy wzrok

Od precyzyjnej kontroli wzroku aż po soczewki okularowe, ZEISS oferuje niepowtarzalną kombinację wiedzy na temat okulistyki i optyki.

Diagnostyka i leczenie

Firma ZEISS kształtuje postęp w medycynie i pomaga poprawiać jakość życia pacjentów dzięki produktom i rozwiązaniom z zakresu okulistyki i mikrochirurgii.

Wspomaganie producentów chipów

Firma ZEISS wspomaga technologie jutra za pomocą wyposażenia do wyrobu półprzewodników od ponad 50 lat oraz napędza globalną cyfryzację.

Te produkty obecnie nie są oferowane w Polsce. W przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt.

Badania nad mikro- i nanostrukturami

Dzięki optycznym, elektronowym/jonowym i rentgenowskim mikroskopom ZEISS możliwa jest wizualizacja najmniejszych struktur oraz najszybszych procesów.

Fotografia i film

Fani fotografii polegają na oiektywach firmy ZEISS, aby uchwycić niezapomniane chwile. Soczewki ZEISS były wykorzystywane nawet podczas lądowania na Księżycu.

Obserwuj i doświadczaj

Łowiectwo Obserwacje przyrody

Tworzenie wirtualnych światów

Firma ZEISS jest dostawcą kompletnych systemów do nowoczesnych planetariów. Te produkty obecnie nie są oferowane w Polsce. W przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt.

Projektuj i produkuj

Rozwiązania i komponenty ZEISS do spektometrii są perfekcyjnie dopasowane, aby generować wartość podczas kontroli procesu poprzez efektywność, jakość i stabilność. Te produkty obecnie nie są oferowane w Polsce. W przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt.

Projektuj i produkuj

Wiedza ekspercka firmy ZEISS powoduje, że jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie projektowania, konstruowania i produkcji precyzyjnych komponentów, optycznych modułów i systemów. Te produkty obecnie nie są oferowane w Polsce. W przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt.

Twórz rozwiązania programistyczne

Dzięki obszernej wiedzy w dziedzinie nowoczesnych technologii oraz zwinnym metodom pracy, ZEISS tworzy zindywidualizowane rozwiązania cyfrowe i oprogramowanie, które kształtuje rynki. Te produkty obecnie nie są oferowane w Polsce. W przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt.

Carl Zeiss Sp. z o.o.

ZEISS Polska

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy ZEISS. ZEISS jest wiodącą firmą technologiczną o 175-letnim doświadczeniu w dziedzinach optyki i optoelektroniki oraz ponad 100-letnim w obszarze metrologii przemysłowej. W Polsce ZEISS jest obecny od 1970 roku. 

Carl Zeiss Sp. z o.o. to firma zatrudniająca ponad 160 wykwalifikowanych pracowników wykonujących swe obowiązki z lokalizacji rozproszonych po Polsce, oferujących profesjonalne wsparcie sprzedażowe, serwisowe, szkoleniowe i usługowe. Pracujemy w działach reprezentujących grupy biznesowe ZEISS: Dział Metrologii Przemysłowej (Industrial Quality Solutions), Dział Mikroskopii (Research Microscopy Solutions), Dział Medyczny oraz Dział Optyki Okularowej (Vision Care).

Ponadto ZEISS w Polsce reprezentują dwie inne spółki z grupy. Od 2010 roku w Słupsku działa Carl Zeiss IQS Software R&D Center Sp. z o.o. Jest to spółka-córka firmy CARL ZEISS INDUSTRIELLE MESSTECHNIK GMBH i zajmuje się rozwojem oprogramowania dla urządzeń ZEISS oraz projektami rozwojowymi dla firm Grupy ZEISS.

Od 2012 roku w Poznaniu działa Carl Zeiss Shared Services sp. z o.o., która jest spółką-córką CARL ZEISS AG i zajmuje się obsługą finansowo-księgową firm z Grupy ZEISS zlokalizowanych w Europie oraz Ameryce Północnej.

Grupy biznesowe ZEISS w Polsce

Skontaktuj się z nami