To ja jestem rozwiązaniem.

AKADEMIA METROLOGII ZEISS

Jako metrolog lub lider działu jakości odpowiadasz za zapewnienie najwyższej precyzji bez pogorszenia poziomu produkcji. Czasem zdarzają się niespodziewane sytuacje, w których musisz szybko i niezawodnie wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i wiedzę.

AKADEMIA METROLOGII ZEISS pomoże Ci zmierzyć się z każdym wyzwaniem zawodowym. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu wysokiej jakości szkoleń masz gwarancję uzyskania aktualnej wiedzy. Zostań nieocenionym zasobem swojej firmy: Bądź rozwiązaniem.

Nasza oferta szkoleń

Akademia ZEISS oferuje szeroki wybór narzędzi i usług zwiększających kwalifikacje zawodowe, dopasowanych do indywidualnych potrzeb kursantów. Dzięki temu łatwiej udoskonalisz swoje umiejętności i pogłębisz wiedzę.

Szkolenia e-learning ZEISS

Kolejny poziom doświadczenia dzięki formom edukacji cyfrowej ZEISS.

Szkolenia stacjonarne

Wielodniowe sesje dla pogłębienia wiedzy

Literatura rozszerzona

Wiedza metrologiczna na wyciągnięcie ręki

3 powody, dla których skorzystasz z AKADEMII METROLOGII ZEISS i zostaniesz niezastąpionym ekspertem ds. jakości w swojej firmie.

Rozwijaj się.

Rozwiązuj problemy

Nie ustawaj w doskonaleniu.

DOGŁĘBNA WIEDZA

Odkryj tajniki zapewniania jakości. Poznaj najnowsze trendy i
normy. Odkryj szczegółowe rozwiązania, które pomogą Ci rozwiązywać codzienne wyzwania z dziedziny metrologii. Wybierz interesujące Cię szkolenia spośród modułów dotyczących podstaw, oprogramowania oraz technologii - i przygotuj się na przyszłość metrologii.

INTELIGENTNE ŚCIEŻKI EDUKACYJNE

Wybierz którąś z naszych personalizowanych ścieżek edukacyjnych, obejmujących szkolenia dobrane w oparciu o Twój aktualny stan wiedzy oraz specjalizację. Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymasz rozpoznawalny na całym świecie certyfikat, który potwierdzi Twoją wiedzę.

NIEUSTANNA NAUKA

Nasi trenerzy - codzienni użytkownicy i eksperci z dziedziny metrologii - chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania podczas szkoleń stacjonarnych i zdalnych. Zakończenie szkolenia nie oznacza końca nauki. Możesz korzystać z naszych materiałów dotyczących metrologii: książek i e-booków, aplikacji oraz e-szkoleń, aby nieustannie pogłębiać swoją wiedzę.

3 argumenty, aby przekonać przełożonego do szkoleń

Zwiększ produktywność

Zyskaj przewagę nad konkurencją

Ustanawiaj światowe standardy

Dogłębna wiedza o optymalizacji procesów oraz dzielenie się wiedzą przełożą się na większą stabilność procesów oraz szybszą kontrolę jakości w laboratorium. Zadbaj, aby Twój zespół uzyskiwał precyzyjne wyniki zgodne z najnowszymi standardami i unikał błędów.

Nasi eksperci zapewniają spersonalizowane szkolenia dla innowacyjnych przedsiębiorstw, mających duże wymagania w dziedzinie metrologii. Dzielą się oni najnowszymi informacjami technicznymi z branży. Systemy, sprzęt i oprogramowanie są nieustannie doskonalone - i powinny rozwijać się razem z firmą. Nieustanne szkolenia w AKADEMII METROLOGII ZEISS zapewnią aktualną wiedzę i przewagę nad konkurencją Twojemu zespołowi ds. kontroli jakości.

Akademia ZEISS oferuje szkolenia w 40 miejscach w 25 krajach, prowadzone przez 165 certyfikowanych specjalistów. Zadbaj o współdzieloną, ustandaryzowaną wiedzę we wszystkich oddziałach swojej firmy. A jeśli nie znajdziesz dogodnej lokalizacji, skorzystaj z możliwości zamówienia szkoleń w miejscu pracy.

„Nigdy nie można zatrzymywać się w miejscu. Wymagania w naszej branży zmieniają się zbyt szybko, abyśmy mogli sobie na to pozwolić”.

Uwe Ersing - szef Kontroli jakości w ZF Friedrichshafen

Wkrocz na ścieżkę do fachowej wiedzy

Odwiedź Centra Metrologiczne ZEISS na całym świecie.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i zarezerwuj szkolenie.