Z pomysłem. W dowolnym czasie. W dowolnym miejscu. Szkolenia e-learning w AKADEMII METROLOGII ZEISS

Chcesz zaktualizować swoje umiejętności w zakresie metrologii? Chcesz uczyć się we własnym tempie? Dzięki szkoleniom e-learning w ZEISS zyskasz wolność i elastyczność w poszerzaniu swoich umiejętności. We własnym tempie, na dogodnym urządzeniu, a do tego nawet z domu.

Zaktualizuj swoje umiejętności

Akademia ZEISS – i oferowane przez nią interaktywne kursy szkoleniowe online – pomoże Ci zmierzyć się z każdym wyzwaniem pomiarowym. Trzy powody, dla których warto skorzystać ze szkoleń e-learning i zyskać cenną wiedzę w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Twoja indywidualna droga do specjalistycznej wiedzy.

Szybki postęp dzięki intuicyjnej nauce.

UMIEJĘTNOŚCI NA ŻYCZENIE – program online firmy ZEISS umożliwia intuicyjną naukę online na życzenie.

Uzyskaj pełny dostęp do unikalnej wiedzy. Intuicyjnie przygotowane jednostki szkoleniowe stworzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową w zakresie metrologii gwarantują szybki postęp i łatwe zrozumienie złożonego materiału. 

Ucz się w dowolnym czasie.

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP – dostęp do szkoleń przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę pozwala docenić pełną elastyczność. Samodzielnie wybieraj dogodny czas na naukę.

Nigdy więcej nie będzie już trzeba wyczekiwać sesji szkoleniowych – wystarczy nawiązać połączenie internetowe i pogłębiać swoje umiejętności.

W dowolnym miejscu. Na dowolnym urządzeniu.

NIEOGRANICZONA DOSTĘPNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ – szkolenia są dostępne na dowolnym urządzeniu – komputerze stacjonarnym, tablecie lub smartfonie.

Połącz się i zdobywaj kwalifikacje.

Zastanawiasz się, czy szkolenia e-learning podniosą poziom Twoich umiejętności? Wejdź na kolejny poziom doświadczenia dzięki formom edukacji cyfrowej ZEISS.

Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń e-learning teraz.