Potrzebują Państwo pomocy lub dodatkowych zasobów do realizacji przedsięwzięcia? Jednorazowe konsultacje i programy dostosowane do procesu lub długofalowe wsparcie związane z wprowadzaniem nowych produktów na rynek – nasza wiedza fachowa oparta na wieloletnim doświadczeniu jest dokładnie tym, czego Państwo potrzebują do zakończenia projektu.

Wsparcie programistyczne
  • Optymalizacja programów pomiarowych
    Czy chcieliby Państwo skorzystać z najnowszego oprogramowania ZEISS bez utraty istniejących programów? Oferujemy niestandardowe rozwiązania pozwalające zoptymalizować istniejące w Państwa firmie programy i sprawić, że będą kompatybilne z najnowszymi funkcjami oprogramowania.
  • Trzpienie i mocowania
    Zapewniamy mocowania i układ trzpieni do prototypów, detali perforowanych, odlewanych, spawanych i z tworzywa sztucznego oraz do części mechanicznych. Nasze usługi obejmują konsultacje, planowanie, projektowanie, produkcję, montaż, dokumentację i szkolenia.
  • Perfekcyjne planowanie przedsięwzięć

Fachowa wiedza i kompleksowość usług pozwalają nam zapewnić Państwu optymalne wsparcie w projektach związanych z programowaniem. Możemy pomóc w programowaniu na zlecenie oraz w projektowaniu i produkcji mocowań i elementów automatyki, dzięki czemu systemy kontroli w Państwa firmie będą działały optymalnie. Pomagamy również we wdrażaniu nowych systemów i optymalizacji technologii i procesów.

Doskonałe planowanie stanowi podstawę rzetelnej i udanej kontroli jakości. Bez względu na to, czy chodzi o nadwozie samochodu, czy o elementy mechanizmu napędowego – wieloletnie doświadczenie i znajomość procesów w licznych gałęziach przemysłu umożliwiają nam zapewnienie trwałego wsparcia w tych zadaniach.

  • Programowanie na zlecenie

Nasi Kierownicy Projektów i doświadczeni programiści wizualizują Państwa wymagania i definiują klarowne cele projektowe w celu zapewnienia możliwie najlepszego wsparcia. Tworzymy zorganizowane programy pomiarowe CNC do współrzędnościowych maszyn pomiarowych Klientów w oparciu o rysunki, modele CAD, plany pomiarowe lub pojedyncze specyfikacje. Programowanie na zlecenie obejmuje programowanie offline, projektowanie i wytwarzanie układów trzpieni oraz analizy wyników. Każdy etap prac jest rzetelnie dokumentowany. Nasze usługi obejmują również uruchamianie i odbiór planu pomiarowego w zakładzie.
Nasi pracownicy stosują sprawdzone strategie wdrożeniowe i zapewniają wsparcie aplikacji w zakładzie. Nasi Kierownicy Projektów na bieżąco informują Państwa o każdym etapie prac, tym samym umożliwiając Państwu skupienie się na innych obowiązkach.