Kontrola jakości dla aut z alternatywnymi źródłami energii

Piątek, 28 maja 2021 r. | godz. 10:00 - 12:30

Auta z alternatywnymi źródłami energii - przyszłość motoryzacji

W 2020 roku odbył się cykl wykładów online w jezyku angielskim i niemieckim pt. ZEISS Innovation Rocks, w ramach którego prezentowane były nowości z Działu Metrologii Przemysłowej. 

Zdecydowaliśmy się na stworzenie polskojęzycznego cyklu, który zostanie poprowadzony na żywo, przez inżynierów ZEISS Polska.

Popatrz, jakie zastosowania mają rozwiązania ZEISS w kontroli jakości  przy produkcji pojazdów z alternatywnymi źródłami energii i zarejestruj się na seminarium na żywo.

Dział ZEISS Industrial Quality Solutions jest ekspertem w tworzeniu nowych koncepcji testowania, kontroli jakości i pomiarów dla różnych komponentów pojazdów elektrycznych. Udało się to osiągnąć dzięki projektom realizowanym we współpracy z liderami branży motoryzacyjnej oraz ich dostawcami komponentów. Rozwiązania ZEISS eMobility dostarczają całościowych koncepcji badania jakości wszystkich komponentów eMobility.

Główne zagadnienia webinarium:

  • zastosowanie mikroskopów w badaniu akumulatorów, elektroniki zasilania i ogniw paliwowych
  • zastosowanie współrzędnościowych maszyn pomiarowych w badaniu akumulatorów, ogniw paliwowych, elektroniki zasilania, silników elektrycznych i napędów
  • wykorzystanie skanerów optycznych 3D w badaniu akumulatorów i silników elektrycznych
  • wykorzystanie tomografów przemysłowych w analizie wad akumulatorów, ogniw paliwowych, elektroniki zasilania i napędów

Zarejestruj się, aby wziąć bezpłatny udział

Wypełnij formularz rejestracyjny

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt z info .metrology .pl @zeiss .com