Kontrola jakości dla aut z alternatywnymi źródłami energii

Webinarium odbyło się w piątek, 28 maja 2021 r. | godz. 10:00 - 12:30

Auta z alternatywnymi źródłami energii - przyszłość motoryzacji

Zapraszamy na polskojęzyczny cykl seminariów, który zostanie poprowadzony na żywo, przez inżynierów ZEISS Polska. Opowiemy w nim o nowościach w ZEISS, których nie mamy możłiwości zaprezentować podczas wiosennych targów, które się nie odbędą z powodu sytuacji epidemiologicznej. 

Zanim to nastąpi - popatrz, jakie zastosowania mają rozwiązania ZEISS w kontroli jakości przy produkcji pojazdów z alternatywnymi źródłami energii na filmie obok i zarejestruj się na spotkanie z naszymi konsultantami. 

Dział ZEISS Industrial Quality Solutions jest ekspertem w tworzeniu nowych koncepcji testowania, kontroli jakości i pomiarów dla różnych komponentów pojazdów elektrycznych. Udało się to osiągnąć dzięki projektom realizowanym we współpracy z liderami branży motoryzacyjnej oraz ich dostawcami komponentów. Rozwiązania ZEISS eMobility dostarczają całościowych koncepcji badania jakości wszystkich komponentów eMobility.

Główne zagadnienia webinarium:

  • zastosowanie mikroskopów w badaniu akumulatorów, elektroniki zasilania i ogniw paliwowych
  • zastosowanie współrzędnościowych maszyn pomiarowych w badaniu akumulatorów, ogniw paliwowych, elektroniki zasilania, silników elektrycznych i napędów
  • wykorzystanie skanerów optycznych 3D w badaniu akumulatorów i silników elektrycznych
  • wykorzystanie tomografów przemysłowych w analizie wad akumulatorów, ogniw paliwowych, elektroniki zasilania i napędów

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt z info .metrology .pl @zeiss .com