Prawdziwe partnerstwo

z ZEISS Vision Care

Czasem najważniejsze w życiu są ulotne chwile i niezapomniane momenty. Możemy je w pełni przeżywać dzięki naszym oczom. Dostrzegać je wyraźnie. Widzieć je takimi, jakie są. Możemy podziwiać piękno otaczającego nas świata.

Umożliw swoim klientom perfekcyjne widzenie. Spraw, aby widzieli każdą chwilę swojego życia z idealną ostrością. Sekretem jest produkt właściwie dobrany do ich potrzeb.

ZEISS Vision Care zapewnia klientom optymalne rozwiązania, ponieważ dysponujemy unikalnym zapleczem optycznym, szeroką ofertą, wiodącymi na rynku innowacjami oraz globalną siatką dystrybucji.

Doskonałość dzięki temu, że posiadamy unikalne zaplecze optyczne.

Nasza dogłębna wiedza z różnych dziedzin optyki została zdobyta na przestrzeni 170 lat doświadczenia w badaniach i innowacjach. Dzięki niej możemy pomagać naszym klientom dostrzec otaczający ich świat. Historia firmy, która nie tylko była motorem napędowym postępu, ale też odmieniła życie wielu osób.

Nasza marka to gwarancja jakości

Każdy produkt i usługa ZEISS opiera się na naszej unikalnej wiedzy optycznej Mamy jeden cel: tworzyć najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twoich klientów.

Najlepsze produkty wytwarzane w Niemczech

Wsłuchujemy się w potrzeby rynku i korzystamy z naszego know-how, aby tworzyć najbardziej innowacyjne soczewki oraz rozwiązania technologiczne, które zapewniają perfekcyjne pomiary oka, refrakcję oraz dopasowanie. A wszystko to na najwyższym poziomie jakości. Wiemy doskonale, że aby zapewnić perfekcyjne widzenie, nie wystarczy tylko najlepsza soczewka. Konieczne jest dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Przyszłość optyki

Rozwiń swój potencjał dzięki najnowszym technologiom i rozwiązaniom.

Produkty

Odkryj nasze portfolio – od soczewek okularowych i przeciwsłonecznych, przez powłoki, po przyrządy optyczne i ściereczki do czyszczenia.

Wsparcie biznesowe dopasowane do potrzeb dzięki globalnej infrastrukturze i wykwalifikowanej załodze

Wspieramy sukces naszych partnerów. ZEISS Experience to holistyczna, personalizowana koncepcja biznesowa, która zapewnia wygodę zakupów oraz obsługę. Obecnie na świecie działa 120 oddziałów Vision Center.

Przyrządy i Systemy

Całkiem nowe oblicze precyzji