Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

Profil, widok z boku, zbliżenie na portret z miejscem na kopię, puste miejsce na reklamę pewnego siebie, radosnego, wesołego, stylowego mężczyzny z założonymi słuchawkami z mikrofonem, odizolowanego na szarym tle
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Twoja wizja jest naszą pasją Jesteśmy oddani partnerstwu na rzecz wspólnego sukcesu.

  • Wsparcie biznesowe skrojone na miarę Twojego sukcesu
  • Wyróżnij się dzięki indywidualnym rozwiązaniom w zakresie opieki okulistycznej
  • Usługi wykraczające poza Twoje oczekiwania

Silny partner biznesowy.

Teraz i w przyszłości.

Rozumiemy, jak bardzo jesteś oddany swojej firmie i swoim klientom, dlatego chcemy wspierać Cię w Twoim przedsięwzięciu na każdym kroku. Dlaczego akurat my? ZEISS jest fundacją o silnej kulturze badań, postępu, uczciwości i zrównoważonego rozwoju. Ta kultura rozszerza się na wszystkie nasze partnerstwa, co oznacza, że jesteśmy zaangażowani w pomoc w tworzeniu większego komfortu dokonywania zakupów dla Twoich klientów.

Skontaktuj się  z nami, aby otrzymać dopasowany do Ciebie program partnerstwa biznesowego.

Zapewnimy Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby wyróżnić Twój biznes wśród innych.

Rozwiązania w zakresie wzroku od ZEISS są zaprojektowane tak, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy partnerów na całym świecie, więc możemy pomóc Ci w znalezieniu najlepszej opcji sprzedaży dla konkretnego rynku, który Cię interesuje.

Usługi przekraczające Twoje oczekiwania.

Rozumiemy wyzwania, jakie przed Tobą stoją i dlatego wspieramy Cię, oferując innowacyjne soczewki i sprzęt optyczny, ale także kompleksowe usługi, które są dostępne 24/7. Chcemy mieć pewność, że Ty i Twój zespół jesteście w pełni wyposażeni we właściwe narzędzia i umiejętności, tym samym zapewniając opłacalne procesy, łatwe   zakupy   oraz niezrównaną reputację.  

Usługi

Profesjonalne szkolenia i edukacja.

Oferujemy interaktywne i ciekawe treści szkoleń online, o praktycznym znaczeniu w dziedzinie optyki, produktów sprzedaży oraz umiejętności komunikacyjnych. Oprócz modułów e-learningowych, skupiają się one także na zintegrowanych koncepcjach nauczania, które oferują okulistom, optykom i optometrystom ćwiczenia szkoleniowe w praktyce. Pomogą Ci one także w pogłębianiu wiedzy, rozwijaniu umiejętności w zakresie optyki, ciągłym uczeniu się, zdobywaniu nowych kompetencji, a także utrzymywaniu się na szczycie w Twojej branży.

ZEISS VISUSTORE

Platforma do składania zamówień online

Łatwo, szybko i inteligentnie: nowoczesny sposób zamawiania soczewek. Składaj zamówienia online – bez względu na urządzenie i system operacyjny.

Przejście do VISUSTORE® i korzystanie z nowego systemu zamówień online od ZEISS są całkowicie bezpłatne.

Szkolenie dotyczące Cyfrowego rozwoju ZEISS

Rozwój cyfrowy ZEISS

Spraw, aby Twoja firma była widoczna w sieci.

Szkolenia w zakresie rozwoju cyfrowego ZEISS skupiają się na rozwijaniu wiedzy o cyfryzacji w sposób pragmatyczny. Zapewnimy najpotrzebniejsze materiały, które możesz łatwo i efektywnie wdrożyć do Twojej pracy. Szkolenie jest skonstruowane specjalnie tak, aby można było dopasować je do Twojej codziennej pracy. Naszym celem jest sprawienie, aby cyfryzacja była dla Ciebie łatwa, a jednocześnie tak efektowna, jak to możliwe.