Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

ZEISS Digital Enablement training
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Spraw, by Twoja działalność będzie widoczna w sieci.

Podnieś swoje kompetencje w zakresie marketingu cyfrowego.

Media cyfrowe mają znaczący wpływ na nasze zachowanie oraz na zachowanie konsumentów. Dla właścicieli firm coraz większe znaczenie zyskuje widoczność w sieci, co pomaga pozostać w kontakcie z obecnymi konsumentami, a także umożliwia pozyskiwanie nowych. W gruncie rzeczy znów chodzi o zapewnianie doskonałego widzenia.

Stań się widoczny w sieci i zapewnij swoim konsumentom sprawną obsługę.

Nasze szkolenia pomogą Ci przygotować się na wyzwania przyszłości. Dowiedz się jak nawiązywać i pielęgnować kontakt z konsumentem w przestrzeni cyfrowej.

Najważniejsze informacje i statystki potwierdzające znaczenie kanałów cyfrowych

 • 7.9

  miliardy ludzi na świecie1

 • 4.7

  miliardy użytkowników portali społecznościowych2

 • 63 %

  aktywni użytkownicy Internetu3

 • 90 %

  aktywnych użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych4

 • 81 %

  konsumentów przeprowadza research w sieci5

Jeżeli firma nie jest online, nie jest widoczna

Konsumentów przyciągają nie tylko witryny sklepowe. Jeszcze przed wybraniem się na zakupy, zwłaszcza okazjonalne, często wyszukują w sieci informacji takich jak godziny otwarcia czy dostępne marki.

 • Wszystkie narzędzia, które sprawią, że będziesz widoczny w sieci.

  Szkolenie w zakresie rozwoju cyfrowego ZEISS skupia się przede wszystkim na wykorzystaniu wiedzy teoretycznej w praktyce. Omówimy najbardziej niezbędne narzędzia, które możesz łatwo i sprawnie włączyć do swoich procesów pracy. Struktura szkolenia została przygotowana w sposób dostosowany do Twoich codziennych obowiązków. Chcemy ułatwić proces digitalizacji, a zarazem sprawić, by był jak najbardziej efektywny.

 • Marketing na portalach społecznościowych

  Marketing na portalach społecznościowych

  Prawie 4 miliardy ludzi korzysta z portali społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i WhatsApp. To skuteczne narzędzia, dzięki którym możesz nawiązać kontakt z konsumentami, nawet jeżeli nie szukają konkretnie Twojej firmy. Dowiedz się jak nawiązać kontakt, zainteresować i dotrzeć do nowych konsumentów.

 • Optymalizacja strony internetowej

  Ulepsz swoją stronę internetową. Dzięki temu konsumenci, którzy szukają rozwiązania konkretnego problemu, produktu lub usługi za pomocą przeglądarki Google Search, będą mogli z łatwością odnaleźć stronę Twojej firmy. Dowiedz się jak ulepszyć wygląd Twojej strony internetowej, dostarczać atrakcyjnych treści i jak za pomocą pozycjonowania (SEO) osiągnąć wysoką pozycję witryny w wyszukiwarce Google Search.

 • Spersonalizowane narzędzia firmy ZEISS

  Używaj narzędzi firmy ZEISS takich jak MyVisionProfile, StoreLocator lub Appointment Scheduler, aby z łatwością przyciągnąć konsumentów. Dowiedz się jak wykorzystać te narzędzia na Twojej stronie internetowej, kiedy konsumenci szukają konkretnych produktów lub usług.

 • Marketing w wyszukiwarkach internetowych

  Dowiedz się jak sprawić, żeby Twoja witryna była lepiej widoczna w wyszukiwarkach konsumentów z całego świata. Upewnij się, że Twoja firma jest częścią lokalnych katalogów takich jak Google Business Profile i rozwijaj swoją działalność dzięki Google Ads.

 • Twój salon optyczny

  Zwiększ ruch w Twoim sklepie internetowym.

  Zdobądź więcej odwiedzających w wyniku działania ulepszonych kanałów marketingu cyfrowego.

Dostosowane do Twoich potrzeb szkolenie online.

Korzyści naszego szkolenia w pigułce

 • Personalizacja
  Przystosowanie do indywidualnych potrzeb.
 • Efektywność
  Identyfikujemy istotne obszary i koncentrujemy się na odpowiednich narzędziach marketingowych.
 • Skuteczność
  Przyciągaj więcej konsumentów i rozwijaj swoją działalność.
 • Dociekliwość
  Poznaj swoich konsumentów i spróbuj zaspokoić ich potrzeby.

Nieważne, czy jesteś osobą początkującą, czy ekspertem w zakresie marketingu cyfrowego

Pomożemy rozwinąć Twoją działalność online i wydobyć z niej pełen potencjał.

 • Osoba początkująca w zakresie technologii cyfrowej

  Osoba początkująca

  Jeżeli jesteś osobą początkującą w zakresie technologii cyfrowej zidentyfikujemy możliwości cyfrowego kontaktu z Twoimi konsumentami i pokażemy Ci, jak stać się widocznym w sieci wykorzystując najbardziej istotne obszary technologii cyfrowej.

 • Ekspert w zakresie technologii cyfrowej

  Osoba zaawansowana

  Jeżeli już jesteś ekspertem w zakresie technologii cyfrowej przeprowadzimy analizę obecności Twojej firmy w Internecie oraz pokażemy jak być bardziej efektywnym.

Wyzwania związane z nieobecnością w Internecie

Jeżeli nie jesteś widoczny w sieci tracisz potencjalnych konsumentów. W obecnych czasach konsumenci szukają informacji online. Wyszukują optyków w swojej okolicy lub adnotacji na temat godzin otwarcia, porównują i szukają informacji, produktów, usług, marek i sposobów na rozwiązanie problemu jeszcze przed dokonaniem zakupu. Postaw się na miejscu konsumenta, aby lepiej zrozumieć ten proces:

ZEISS - your partner and digital expert

ZEISS – Twój partner

i ekspert w obszarze technologii cyfrowej

Pozostaw konkurencję w tyle. Od czasu założenia firmy ZEISS w 1846 roku, my i nasi klienci z wyprzedzeniem i konsekwentnie identyfikujemy trendy w nauce i społeczeństwie. Zainspirowani ciekawością, pasją i precyzją, ukształtowaliśmy nowe perspektywy, które zmieniły nasze spojrzenie i wzorce zachowań. Od samego początku przekształcaliśmy wyzwania w możliwości i tę umiejętność zachowaliśmy do dziś.

Tak samo jest w przypadku digitalizacji. Oznacza to, że będziemy współpracować z Tobą i wspierać Cię, abyś w jak największym stopniu mógł wykorzystać cyfrowe możliwości. Jako globalny lider technologii oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie: dzięki szkoleniom w zakresie rozwoju cyfrowego ZEISS dostarczamy rozwiązania dopasowane do Twojej działalności i potrzeb regionalnych.

Zarejestruj się teraz

i stań się widocznym w sieci

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną wykorzystane do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez firmę ZEISS Vision Care telefonicznie lub mailowo. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.