Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

Witamy w ZEISS dla optyków i okulistów
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Zapewnij klientom nowe doświadczenia w zakresie wzroku

ZEISS Vision Care

Wiemy, jak bardzo angażujesz się w oferowanie klientom bezkompromisowej jakości widzenia. Będziemy wspierać to zaangażowanie za pomocą naszej oferty kompleksowych usług, soczewek i rozwiązań w zakresie pielęgnacji oczu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Soczewki ZEISS PhotoFusion X

Opracowane na nowo soczewki fotochromowe.

Oferuj swoim klientom soczewki fotochromowe z unikalną ochroną przed światłem niebieskim.

Poznaj soczewki ZEISS dopasowane do osób w każdym wieku Dopasowane do indywidualnych potrzeb związanych ze wzrokiem.

Dodawanie wartości – kiedyś, teraz i w przyszłości.

Wszystko co robimy, skupia się na zrównoważonym sukcesie naszych klientów. Pomagamy ludziom na całym świecie widzieć otaczający ich świat wyraźnie, ze wszystkimi szczegółami i magią.

Kontakt

Zostań partnerem ZEISS

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną użyte do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez Carl Zeiss Vision Care w formie telefonicznej lub e-mailowej. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.

Umów się na spotkanie

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną użyte do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez  Carl Zeiss Vision Care w formie telefonicznej lub e-mailowej. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.