Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

Zdjęcie przedstawia dwie nakładające się na siebie soczewki.
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Soczewki progresywne ZEISS

Niepowtarzalne jak każdy klient.

Wykorzystując technologię freeform,   soczewki progresywne ZEISS zapewniają    optymalne rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb Twoich klientów. Rozwój progresywnych soczewek ZEISS premium oraz doskonałe standardy ich produkcji zapewniają płynne przejście przez całą soczewkę, niezależnie od tego, gdzie patrzy Twój pacjent.  

Nasze przejrzyste soczewki zapewniają także pełną ochronę UV.

Soczewki progresywne ZEISS SmartLife

To jak dotąd nasze najbardziej zaawansowane soczewki progresywne. Zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby spełniać oczekiwania współczesnych klientów mobilnych i tych podłączonych do sieci. Wspierane przez technologię ZEISS SmartView i oparte na badaniach współczesnego stylu życia, zachowaniach związanych z widzeniem oraz indywidualnych potrzebach oczu wynikających z wieku.

Soczewki progresywne ZEISS Precision Plus

Szerokie spektrum soczewek progresywnych, oferujących optymalne widzenie zarówno w dali, jak i w bliży. Idealnie dopasowane do oczu i potrzeb Twojego klienta, soczewki te są spersonalizowane, zapewniają wysoki komfort noszenia, szybką adaptację i doskonałe widzenie w każdej sytuacji. Odpowiednie dla osób krótkowzrocznych w wieku 40 lat i starszych, chcących widzieć wyraźne szczegóły w każdej odległości bez rezygnacji z komfortu.

Soczewki progresywne ZEISS DriveSafe

Zaprojektowane przede wszystkim z myślą o klientach krótkowzrocznych, którzy chcą czuć się pewniej i bardziej komfortowo podczas prowadzenia samochodu. Te soczewki umożliwiają szybkie uzyskanie ostrego widzenia podczas przenoszenia wzroku z drogi na deskę rozdzielczą i lusterka. Poza prowadzeniem auta, klienci używający soczewek DriveSafe są zadowoleni z wybranych przez nich okularów także podczas innych codziennych czynności.

Soczewki progresywne ZEISS EnergizeMe

Zaprojektowane dla osób krótkowzrocznych noszących soczewki kontaktowe, którzy potrzebują większego odpoczynku oczu. Są dopasowane do klientów, którzy nie chcą wybierać między soczewkami kontaktowymi a soczewkami okularowymi. Potrzebują obu tych rozwiązań do swoich potrzeb związanych z widzeniem.