Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

Kobieta z czarnymi włosami, w okularach, patrzy uśmiechnięta w ekran laptopa
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Profesjonalna edukacja i szkolenia ZEISS

Zostań ekspertem ZEISS.

Zapewnij wysoki poziom zaangażowania klientów poprzez rozwój pracowników. Nasza oferta szkoleń oparta na online'owym module akademii, oferuje interaktywne szkolenia w zakresie oferty soczewek i sprzętu ZEISS. Planowane są również webinary. Zapytaj o sesję szkoleniową od ZEISS lub taką, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb.

  • Dostęp do ponad 60 modułów szkoleniowych online
  • Dostępne 24/7, 365 dni w roku
  • Bierz udział w webinarach na żywo i tych nagranych wcześniej

Branża optyczna i cyfrowe trendy ciągle się zmieniają.

Cyfrowa rzeczywistość zmienia się tak szybko, że trudno jest nadążyć za stale zwiększającą się liczbąosób poruszających się w sieci. Niezależenie od tego, czy jesteś online w pracy, podczas spotkań, czy też w trakcie zdalnej edukacji i szkoleń, bycie online stało się kluczowe w budowaniu świadomości marki i skutecznego pozyskiwania klientów.

Uzyskaj dostęp do szkoleń online ZEISS, 24/7 z każdego urządzenia. Bez względu na to, gdzie akurat jesteś.

Programy szkoleń online z ZEISS Vision Academy oferują wiedzę na wyciągnięcie ręki, w każdym miejscu i o każdej porze. Wybieraj spośród szerokiej oferty specjalistycznych tematów, dopasuj dogodne dla siebie terminy, odkrywaj nasze wciągające i interaktywne szkolenia oraz zyskaj oficjalny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Susanne, optyk i właściciel sklepu, Londyn

Webinary ZEISS poprowadziły mnie w odpowiednim kierunku, dzięki czemu mogłam zacząć wdrażać zdobytą wiedzę zaraz po ich zakończeniu.

Susanne

Optyk i właściciel sklepu, Londyn