Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

Obraz przedstawia dwie nakładające się na siebie soczewki.
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Soczewki ZEISS Digital

Teraz możesz zaoferować swoim klientom wyraźne i komfortowe widzenie podczas czytania w mniejszej odległości.

Kategoria produktów stworzona z myślą o potrzebach wzrokowych osób w wieku 30 i 40 lat. Szczególnie polecane osobom, które często korzystają z urządzeń cyfrowych i zaczynają odczuwać dyskomfort związany z widzeniem w bliży.

Nasze przejrzyste soczewki zapewniają pełną ochronę UV.

Soczewki ZEISS SmartLife Digital

Odpowiednie dla klientów w wieku 30 i 40 lat, którzy często przechodzą z trybu online do offline. Mogą oni zacząć odczuwać zmęczenie oczu oraz zauważyć ich obciążenie pod koniec dnia. Soczewki wykorzystują technologię ZEISS SmartView, bazującą na badaniach współczesnego stylu życia, zachowaniach związanych z widzeniem oraz indywidualnych potrzebach wzroku wynikających z wieku.

Soczewki ZEISS EnergizeMe Digital

Dla użytkowników soczewek kontaktowych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia przy widzeniu w bliży. Soczewki digital są idealne dla klientów, którzy niekoniecznie chcą wybierać między soczewkami kontaktowymi, a okularami.

Soczewki ZEISS Digital

Zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby związane ze wzrokiem klientów w wieku 30 i 40 lat, którzy zaczynają doświadczać dyskomfortu związanego z widzeniem w bliży, bez względu na to, czy są użytkownikami soczewek jednoogniskowych, czy też nie nosili wcześniej okularów. To pierwsze soczewki digital opracowane przez ZEISS.