Para soczewek ZEISS DIGITAL z pełną ochroną UV.
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Soczewki ZEISS Digital

Teraz możesz zaoferować swoim klientom wyraźne i komfortowe widzenie podczas czytania w mniejszej odległości.

Kategoria produktów stworzona z myślą o potrzebach wzrokowych osób w wieku 30 i 40 lat. Szczególnie polecane osobom, które często korzystają z urządzeń cyfrowych i zaczynają odczuwać dyskomfort związany z widzeniem bliży.

Nasze przejrzyste soczewki zapewniają pełną ochronę UV.

Soczewki ZEISS SmartLife Digital

Soczewki dla użytkowników urządzeń cyfrowych w wieku 30 i 40 lat, którzy często przenoszą wzrok między ekranem a światem offline. Mogą oni zacząć odczuwać zmęczenie oczu oraz zauważyć ich dyskomfort pod koniec dnia. Soczewki wykorzystują technologię ZEISS SmartView 2.0, bazującą na badaniach współczesnego stylu życia, zachowaniach związanych z widzeniem oraz indywidualnych potrzebach wzroku wynikających z wieku. Soczewki ZEISS Digital SmartLife mają hybrydową konstrukcję, co oznacza, że strefy ostrego i nieostrego widzenia są zrównoważone. Efektem jest łatwość przenoszenia wzroku między strefami oraz szerokie pole widzenia na wszystkich dystansach i we wszystkich kierunkach.
Pozwala to na szybką adaptację oraz komfortowe widzenie z każdej odległości oraz w dowolnym kierunku.

Soczewki ZEISS Digital Light 2

Soczewki ZEISS Digital Light 2 zostały stworzone z myślą o potrzebach osób w wieku powyżej 35 lat, które odczuwają zmęczenie oczu oraz nieostre widzenie pod koniec dnia. Soczewki ZEISS Digital Light 2 mają umiarkowanie łagodną konstrukcję, co oznacza, że posiadają średnie pole ostrego widzenia oraz łagodny przyrost nieostrego widzenia w strefach peryferyjnych. Dzięki temu przejście między strefami nieostrego widzenia jest umiarkowanie łagodne.
Pozwala to na szybką adaptację oraz komfortowe widzenie z każdej odległości.
 • Wizualizacja soczewek ZEISS Digital Light 2 3Dve. Obraz pokazuje widok przez soczewki ze strefami nieostrego widzenia.

  Soczewki ZEISS Digital Light 2
  3Dve

  Soczewki te zostały zaprojektowane z myślą o czytaniu z ekranów urządzeń. Położenie strefy do bliży jest personalizowana i pasuje do dowolnej oprawki o wysokości montażowej od 13 mm (zmienna wysokość). Dzięki dopasowaniu do anatomii każdego użytkownika oraz szerokiemu wyborowi oprawek soczewki zapewniają lepsze widzenie niż Digital Light 2 3D.

  Dostępne w wersji: 1,50, 1,53, 1,59, 1,60, 1,67 i 1,74.

  Dostępne dodatki: +0,50, +1,00

 • Soczewki ZEISS Digital Light 2 3D. Obraz pokazuje widok przez soczewki ze strefami nieostrego widzenia.

  Soczewki ZEISS Digital Light 2
  3D

  Duża strefa ostrego widzenia. Dolny segment ułatwia akomodację, zapewniając większy komfort czytania z bliska. Zaprojektowane z myślą o czytaniu z ekranów urządzeń.
  Położenie strefy do bliży jest kompatybilne ze standardowymi oprawkami wysokości montażowej 14/16/18 mm (S, M i L)

  Dostępne w wersji: 1,50, 1,53, 1,59, 1,60, 1,67 i 1,74.

  Dostępne dodatki: +0,50, +1,00

Soczewki ZEISS Digital EnergizeMe

Dla użytkowników soczewek kontaktowych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia przy widzeniu bliży. Te soczewki do urządzeń cyfrowych są idealne dla klientów, którzy nie chcą wybierać między soczewkami kontaktowymi a okularami.

Soczewki ZEISS Digital

Zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby związane ze wzrokiem klientów w wieku 30 i 40 lat, którzy zaczynają doświadczać dyskomfortu związanego z widzeniem w bliży, bez względu na to, czy są użytkownikami soczewek jednoogniskowych, czy też nie nosili wcześniej okularów. Pierwsze soczewki do ochrony przed cyfrowym zmęczeniem oczu opracowane przez ZEISS.

Kontakt

Zostań partnerem ZEISS

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną użyte do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez Carl Zeiss Vision Care w formie telefonicznej lub e-mailowej. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.

Umów się na spotkanie

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną użyte do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez  Carl Zeiss Vision Care w formie telefonicznej lub e-mailowej. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.