Para soczewek jednoogniskowych ZEISS z pełną ochroną UV
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Soczewki jednoogniskowe ZEISS

Korzystaj z naszej szerokiej oferty produktów jednoogniskowych, które zaspokoją wszelkie zgłaszane przez Twoich klientów potrzeby.

Każda soczewka jednoogniskowa ZEISS jest projektowana ze szczególną dbałością o jakość widzenia, wygląd i komfort noszenia. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci potrzebują soczewek do czytania, czy też przepisujesz im soczewki do korekcji ametropii – w naszym portfolio soczewek jednoogniskowych zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Soczewki jednoogniskowe ZEISS są standardowo wyposażone w pełną ochronę UV.

Asortyment soczewek jednoogniskowych ZEISS: ponad 75% użytkowników znajduje w naszej ofercie odpowiednie standardowe soczewki jednoogniskowe.1

Dla klientów krótkowzrocznych i nadwzrocznych lub tych, którzy cierpią na inne zaburzenia refrakcji oka np. astygmatyzm lub starczowzroczność. Teraz możesz zaoferować swoim klientom optymalne widzenie, ostrość i komfort dzięki wysokiej jakości soczewkom jednoogniskowym. Nasze standardowe produkty spełniają wszystkie podstawowe wymagania, natomiast nasze indywidualnie dopasowywane soczewki zapewniają maksymalny komfort w każdej sytuacji. Soczewki jednoogniskowe z tworzywa sztucznego, trivexu lub poliwęglanu: W naszym asortymencie dostępne są soczewki wykonane z różnych materiałów, w zależności od wymagań. Oprócz gotowych magazynowych soczewek jednoogniskowych i soczewek standardowych posiadamy również szeroką ofertę soczewek jednoogniskowych, które zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Oferta obejmuje soczewki jednoogniskowe ZEISS DriveSafe, zaprojektowane z myślą o doskonałym komforcie noszenia i lepszym widzeniu podczas jazdy samochodem, soczewki jednoogniskowe ZEISS EnergizeMe opracowane z myślą o potrzebach osób noszących soczewki oraz soczewki jednoogniskowe ZEISS SmartLife, zaprojektowane z myślą o stylu życia dzieci, nastolatków i dorosłych korzystających z mobilnych urządzeń cyfrowych. Znajdź produkty ZEISS, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom Twoich klientów.

Soczewki jednoogniskowe ZEISS SmartLife

Odpowiednie dla klientów w wieku już od 6 lat, którzy chcą wyraźniejszego i bardziej komfortowego widzenia podczas przełączania między trybem online i offline. Styl życia, w którym klienci są mobilni i ciągle podłączeni do sieci może być uciążliwy dla ich oczu. Dzięki ulepszonym właściwościom optycznym naszych soczewek aż 94% osób potwierdza szerokie pole widzenia podczas wykonywania czynności w bliskiej i średniej odległości.2

Soczewki jednoogniskowe ZEISS DriveSafe

Idealne dla klientów, którzy posiadają jedną parę okularów przeznaczoną do codziennego użytku. Soczewki jednoogniskowe ZEISS DriveSafe zapewniają lepsze widzenie w warunkach niedostatecznego oświetlenia oraz większe bezpieczeństwo i komfort podczas prowadzenia samochodu. Ponadto redukują odblaski spowodowane nadjeżdżającymi samochodami i lampami ulicznymi podczas jazdy nocą

Spersonalizowane soczewki jednoogniskowe ZEISS

Dzięki zaawansowanej technologii freeform możliwa jest eliminacja pogorszenia wartości optycznych występującego w standardowych soczewkach jednoogniskowych. Soczewki te są projektowane tak, aby były dopasowane do indywidulanych potrzeb Twojego klienta.

Soczewki jednoogniskowe ZEISS EnergizeMe

Przeznaczone dla klientów, którzy noszą soczewki kontaktowe, ale potrzebują również soczewek okularowych. Większość klientów nie chce wybierać pomiędzy soczewkami kontaktowymi a soczewkami okularowymi – wolą zdecydować się na obie opcje. 65% użytkowników soczewek kontaktowych lubi też nosić okulary, zwłaszcza do czytania, oglądania telewizji czy korzystania z tabletu.4

Soczewki jednoogniskowe ZEISS Standard

Standardowy produkt, który odpowiada na każdą potrzebę związaną z soczewkami jednoogniskowymi, w tym na potrzeby związane z jakością widzenia, dobrym wyglądem i komfortem noszenia. Zmień standardowe sferyczne soczewki jednoogniskowe na bardziej zaawansowane asferyczne soczewki jednoogniskowe.

Magazynowe soczewki jednoogniskowe ZEISS (FSV)

Dostępna jest szeroka oferta gotowych soczewek jednoogniskowych ZEISS. Soczewki posiadają pełną ochronę UV do 400 nm.

Konstrukcje soczewek jednoogniskowych (SV)

Kontakt

Zostań partnerem ZEISS

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną użyte do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez Carl Zeiss Vision Care w formie telefonicznej lub e-mailowej. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.

Umów się na spotkanie

Wczytywanie formularza...

Dane z formularza kontaktowego zostaną użyte do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie przez  Carl Zeiss Vision Care w formie telefonicznej lub e-mailowej. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze zasady ochrony danych.

 • 1

  SWV Strategy with Vision, World, Lens and Frame Demand Study, 11 września 2016r.

 • 2

  Test akceptacji soczewek ZEISS SmartLife, przeprowadzony na klientach zewnętrznych, n = 48 uczestników badania (odsetek użytkowników, którzy wybrali opcję „zdecydowanie się zgadzam”, „zgadzam się” i „w pewnym sensie się zgadzam”). Aston Optometry School, Uniwersytet w Aston, Wielka Brytania, 2019 r.

 • 3

  Analizy jakościowe sporządzone przez Technology and Innovation, Carl ZEISS Vision International GmbH, PL, 2022.

 • 4

  A Aslam. Contact lenses and spectacles: a winning combination. Optician 2013; 246:6425-26.