Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

Para soczewek jednoogniskowych ZEISS z pełną ochroną UV
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

Soczewki jednoogniskowe ZEISS

Korzystaj z naszej szerokiej oferty produktów jednoogniskowych, które zaspokoją wszelkie zgłaszane przez Twoich klientów potrzeby.

Każda soczewka jednoogniskowa ZEISS jest projektowana ze szczególną dbałością o jakość widzenia, wygląd i komfort noszenia. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci potrzebują soczewek do czytania, czy też przepisujesz im soczewki do korekcji ametropii – w naszej rodzinie soczewek jednoogniskowych zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Soczewki jednoogniskowe ZEISS są standardowo wyposażone w pełną ochronę UV.

Asortyment soczewek jednoogniskowych ZEISS: Ponad 75% użytkowników znajduje w naszej ofercie odpowiednie soczewki standadrowe i wiele więcej.1

Dla klientów krótkowzrocznych i nadwzrocznych lub tych, którzy cierpią na inne zaburzenia refrakcji oka np. astygmatyzm lub dalekowzroczność starczą. Teraz możesz zaoferować swoim klientom optymalne widzenie, przejrzystość i komfort dzięki wysokiej jakości soczewkom jednoogniskowym. Podczas gdy nasze standardowe produkty spełniają już wszystkie podstawowe wymagania, nasze dostosowane do indywidualnych potrzeb soczewki zapewniają maksymalny komfort w każdej sytuacji. Organiczne, Trivex lub poliwęglanowe soczewki jednoogniskowe: W naszym asortymencie dostępne są soczewki wykonane z różnych materiałów, w zależności od wymagań. Oprócz gotowych magazynowych soczewek jednoogniskowych i soczewek standardowych posiadamy również szeroką ofertę soczewek jednoogniskowych, które zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Oferta obejmuje soczewki jednoogniskowe ZEISS DriveSafe, zaprojektowane z myślą o doskonałym komforcie noszenia i lepszym widzeniu podczas jazdy samochodem, soczewki jednoogniskowe ZEISS EnergizeMe zaprojektowane z myślą o potrzebach osób noszących soczewki oraz soczewki jednoogniskowe ZEISS SmartLife, zaprojektowane z myślą o stylu życia współczesnych klientów korzystających z mobilnych urządzeń cyfrowych. Znajdź produkty ZEISS, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom Twoich klientów.

Soczewki jednoogniskowe ZEISS SmartLife

Odpowiednie dla klientów w wieku 20+, którzy chcą wyraźniejszego i bardziej komfortowego widzenia podczas przełączania między trybem online i offline. Styl życia, w którym klienci są mobilni i ciągle podłączeni do sieci może być uciążliwy dla ich oczu. Dzięki ulepszonym właściwościom optycznym naszych soczewek, 94% osób twierdzi, że dostrzega wiele możliwości podczas wykonywania czynności w bliskiej i średniej odległości.2

Soczewki jednoogniskowe ZEISS DriveSafe

Idealne dla klientów, którzy posiadają jedną parę okularów przeznaczoną do codziennego użytku. Soczewki jednoogniskowe ZEISS DriveSafe zapewniają lepsze widzenie w warunkach niedostatecznego oświetlenia oraz większe bezpieczeństwo i komfort podczas prowadzenia samochodu. Redukują także odblaski spowodowane nadjeżdżającymi samochodami i lampami ulicznymi podczas jazdy nocą.

Personalizowane soczewki jednoogniskowe ZEISS

Dzięki zaawansowanej technologii freeform możliwa jest eliminacja pogorszenia wartości optycznych występującego w standardowych soczewkach jednoogniskowych. Soczewki te są projektowane tak, aby były dopasowane do indywidulanych potrzeb Twojego klienta.

Soczewki jednoogniskowe ZEISS EnergizeMe

Przeznaczone dla klientów, którzy noszą soczewki kontaktowe, ale potrzebują również soczewek okularowych. Większość klientów nie chce wybierać pomiędzy soczewkami kontaktowymi a soczewkami okularowymi - wolą zdecydować się na obie opcje. 65% użytkowników soczewek kontaktowych lubi też nosić okulary, zwłaszcza do czytania, oglądania telewizji czy korzystania z tabletu.3

Soczewki jednoogniskowe ZEISS Standard

Standardowy produkt, który odpowiada na każdą potrzebę związaną z soczewkami jednoogniskowymi, w tym na potrzeby związane z jakością widzenia, dobrym wyglądem i komfortem noszenia. Zmień standardowe sferyczne soczewki jednoogniskowe na bardziej zaawansowane asferyczne soczewki jednoogniskowe.

Magazynowe soczewki jednoogniskowe ZEISS (FSV)

Gotowe soczewki jednoogniskowe od zaufanej i znanej marki. Dostępna jest szeroka oferta gotowych soczewek jednoogniskowych. Te soczewki posiadają pełną ochronę UV do 400 nm.

Konstrukcja soczewek jednoogniskowych

  • 1

    SWV Strategy with Vision, World, Lens and Frame Demand Study, 11 września 2016r.

  • 2

    Test akceptacji soczewek ZEISS SmartLife, przeprowadzony na klientach zewnętrznych, n = 48 uczestników badania (odsetek użytkowników, którzy wybrali opcję „zdecydowanie się zgadzam”, „zgadzam się” i „w pewnym sensie się zgadzam”). Aston Optometry School, Uniwersytet w Aston, Wielka Brytania, 2019 r.

  • 3

    Globalne badanie ZEISS przeprowadzone na 2400 użytkownikach soczewek kontaktowych i 40 specjalistach w dziedzinie okulistyki w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Chinach i we Włoszech, 2015 r.