Soczewki ZEISS PhotoFusion X
Oferuj swoim klientom soczewki fotochromowe z unikalną ochroną przed światłem niebieskim.
PhotoFusion® X to nie jedynie zaktualizowana wersja produktu. Na nowo opracowaliśmy soczewki fotochromowe wykorzystując nowy materiał soczewkowy, szybciej reagujące substancje barwiące oraz matrycę nośników o zoptymalizowanej prędkości.
Dlaczego firma ZEISS opracowała soczewki PhotoFusion® X? Odpowiadają na codzienne potrzeby Twoich klientów.
Użytkownicy soczewek oczekują rozwiązania typu „wszystko w jednym”.
Z uwagi na aktualny styl życia w ciągłym biegu oraz rosnącą liczbę użytkowników soczewek progresywnych w wieku 45+, a także młodych użytkowników, rośnie popyt na soczewki fotochromowe. Klienci oczekują całodziennego i lekkiego rozwiązania do noszenia na co dzień.
Nowa odsłona soczewek fotochromowych.
Ze względu na szybkość reakcji soczewki ZEISS PhotoFusion są preferowanym wyborem wielu okulistów i optyków. Obecnie w świetle rosnącego zapotrzebowania firma ZEISS postanowiła przenieść soczewki reagujące na światło na zupełnie nowy poziom dzięki ZEISS PhotoFusion X.
Udoskonalone wyniki: Szybkość X zaciemnienie X rozjaśnienie X ochrona.
ZEISS PhotoFusion X to nie jedynie zaktualizowana wersja produktu. To na nowo zaprojektowane soczewki fotochromowe – produkt opracowany na nowo. Zapewnia udoskonalone wyniki – soczewki zostały zaprojektowana z myślą o sukcesie Twojego gabinetu lub salonu.
Potwierdzone zadowolenie klientów z soczewek ZEISS PhotoFusion X.
-
1
Badania przeprowadzone przez niezależne laboratorium w USA, 2021 zgodnie z wymogami normy ISO 8980-3. W oparciu o średnią prędkość (%T/min) powrotu ze stanu pełnej aktywacji do 80%T w temperaturze 23°C w indeksie szarości 1.50 (CR607) tylko w formie HC. W porównaniu do znanych soczewek fotochromowych marki z najnowszej generacji, w oparciu o indeks 1,5 w kolorze szarym.
-
2
Vision Council of America, badanie Vision Council of America, ochrona oczu przed promieniowaniem UV 2018.
-
3
Badanie preferencji konsumenckich N= 100 użytkowników okularów w Niemczech przeprowadzone we wrześniu 2020 roku przez niezależny instytut badań rynkowych (subiektywna ocena wizualna na białym tle oświetlonym typowym oświetleniem wewnętrznym LED).
-
4
Badania przeprowadzone wśród użytkowników okularów w Niemczech (n=151 osób noszących soczewki bezbarwne) w latach 2021 (niezależny instytut badawczy) i 2012 (niezależny partner badawczy).
Badanie przeprowadzone wśród użytkowników soczewek fotochromowych w Wielkiej Brytanii (n=232) w 2021 (niezależny instytut). -
5
w porównaniu do poprzedniej generacji soczewek ZEISS PhotoFusion.
-
6
Badania przeprowadzone przez niezależne laboratorium w USA, 2021 zgodnie z wymogami normy ISO 8980-3. W oparciu o średnią prędkość (%T/min) powrotu ze stanu pełnej aktywacji do 80%T w temperaturze 23°C w indeksie 1,60 w kolorze szarym i poliwęglanu tylko w formie HC.
-
7
Analizy sporządzone przez Technology and Innovation, Carl ZEISS Vision GmbH, PL, 2021 zgodnie z normą ISO 8980-3. W oparciu o średnią prędkość (%T/min) aktywacji ze stanu przejrzystego do 30%T przy 23°C w indeksie 1,60 w kolorze szarym i poliwęglanu tylko w formie HC.
-
8
Analizy sporządzone przez Technology and Innovation, Carl ZEISS Vision GmbH, PL, 2021 zgodnie z normą ISO 8980-3. W oparciu o stan aktywny transmitancji PFX i PF w 23°C w 1,5 szarej, brązowej, szaro-zielonej i niebieskiej formie HC.
-
9
Analizy sporządzone przez Technology and Innovation, Carl ZEISS Vision GmbH, DE, 2021 r. dla soczewek 1,6 w odcieniu szarym i brązowym z DV Platinum.
-
10
Analizy przeprowadzone przez Technology and Innovation, Carl Zeiss Vision GmbH, PL, 2021. W oparciu o wskaźnik Blue Violet Block (BVB) określającą ilość światła 400-455nm blokowanego przez PFX Extra Grey 1.6 w formie HC.
-
11
Badanie preferencji konsumenckich N= 101 użytkowników okularów w Niemczech przeprowadzone we wrześniu 2021 roku przez niezależny instytut badań rynkowych (subiektywna ocena wizualna indeksu 1,6 w kolorze szarym soczewek z powłoką AR, aktywowaną przez sztuczne źródło światła UV.
-
12
Patenty US 5,910,516; 6,723,859; 7,521,004; pozostałe patenty oczekują na rejestrację.