Wszechstronny informator o lepszym widzeniu

Pomożemy Ci dobrać nową parę okularów.

Obecnie około 200 milionów osób na całym świecie nosi okulary z soczewkami ZEISS. 9900 pracowników w ponad 30 krajach pracuje każdego dnia, żeby zapewniać lepsze widzenie. Projektują oni precyzyjne soczewki okularowe oraz sprzęt pomiarowy i narzędzia diagnostyczne. W branży optycznej Carl Zeiss Vision jest niekwestionowanym liderem. Chcemy się dzielić naszą wiedzą.

Co chcemy przekazać poprzez Lepszy wzrok?
Każde oko jest tak niepowtarzalne jak odcisk palca, a żaden inny narząd zmysłu nie umożliwia nam tak intensywnej obserwacji otoczenia i nie udostępnia tylu doznań. Musimy zatem w pełni uwzględniać ten indywidualizm podczas konsultacji z pacjentami oraz badania, a także na etapie produkcji soczewek okularowych ZEISS.

LEPSZY WZROK to źródło informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania o produkty optyczne, soczewki okularowe oraz narząd wzroku. Jednocześnie nasz informator pozwala zajrzeć za kulisy Carl Zeiss Vision. Przedstawimy ofertę naszych precyzyjnych soczewek i produktów optycznych. Zachęcamy także do zadawania pytań i dzielenia się swoimi wrażeniami.

Najważniejsze tematy LEPSZEGO WIDZENIA w skrócie

Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS