Okulary do pracy przy komputerze – optymalne, komfortowe widzenie nie tylko podczas pracy przy komputerze

Dowiedz się więcej o okularach do pracy

Wiele osób pracujących cały dzień przy komputerze skarży się na bóle karku, pleców i ramion. Często osoby te spędzają wiele godzin na wpatrywaniu się w ekran. Wieczorami, po powrocie z pracy, a czasem nawet w ciągu dnia, zauważają napięcie mięśni karku, pleców i ramion. Jedną z przyczyn może być używanie niewłaściwych okularów. Rozwiązaniem mogą być specjalne okulary dopasowane do specyfiki pracy przy komputerze.

Soczewki do czytania i soczewki progresywne nie są w tym przypadku najlepszych rozwiązaniem. Okulary do pracy przy komputerze mogą zapewniać większy komfort widzenia nie tylko podczas samej pracy przed ekranem, ale także na innych stanowiskach pracy oraz w trakcie aktywności rekreacyjnych wymagających koncentracji.

Okulary dla pilotów - idealne widzenie wysoko ponad chmurami

Niezależnie od tego, czy jest zawodowcem czy amatorem, każdy pilot potrzebuje okularów ,które pozwolą widzieć wyraźnie, nawet w ekstremalnych warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Okulary dla menedżerów - najwyższej jakości soczewki i oprawki dla wyjątkowego komfortu widzenia

Elegancja i maksymalna funkcjonalność - okulary dla ludzi na stanowiskach menedżerskich muszą spełnić wiele wymagań.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Test wzroku ZEISS online Jak dobrze postrzegasz kontrast i kolory? W szybki i łatwy sposób sprawdź swój wzrok.
Wszystko na stanowisku pracy przy komputerze jest widoczne Jak specjalne okulary do czytania/zmiennoogniskowe mogą ułatwić pracę

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Niezależnie od tego, czy jesteś dentystą czy kosmetyczką - ciesz się idealnie ostrym widzeniem dzięki profesjonalnym okularom Niektóre czynności wymagają specjalnych soczewek okularowych, które dają większe możliwości. Innowacyjna technologia firmy ZEISS pomoże Państwu widzieć idealnie.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Soczewki do pracy biurowej ZEISS - Idealne rozwiązanie w miejscu pracy. LEPSZE WIDZENIE przeprowadza wywiad z Dr Arne Ohlendorf oraz Monique Welscher na temat kulis opracowywania nowych soczewek ZEISS używanych w okularach do pracy.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS