Okulary przeciwsłoneczne: więcej niż tylko ochrona oczu przed słońcem.

Ochrona przed oślepieniem, ochrona przed UV i modne akcesoria – okulary przeciwsłoneczne spełniające wiele funkcji.

Okulary przeciwsłoneczne to modne akcesoria spełniające wiele funkcji. Oczywiście muszą one niezawodnie chronić oczy przed oślepieniem przez słońce i szkodliwym promieniowaniem UV. Ale ich noszenie musi również sprawiać przyjemność. Odzwierciedlają one Twój styl i osobowość – i to nie tylko w promieniach słońca!

Wiele osób nie wie, jak funkcjonalne i indywidualne mogą być obecnie okulary przeciwsłoneczne, a w szczególności soczewki, przez które patrzymy. Odkryj świat okularów przeciwsłonecznych ZEISS i dowiedz się, jaki typ okularów przeciwsłonecznych pasuje do Ciebie, jakie funkcje powinny mieć indywidualne okulary przeciwsłoneczne i jaki rodzaj soczewek przeciwsłonecznych jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich potrzeb. Może będą to soczewki polaryzacyjne, samościemniające albo pokryte wybranym barwieniem? Wybieraj do woli!

Nie wszystkie okulary przeciwsłoneczne są sobie równe

Ochrona przed promieniowaniem UV, przyciemnienie, soczewki polaryzacyjne lub specjalna ochrona przeciwsłoneczna na potrzeby uprawiania sportu – soczewki spersonalizowane oferują wszystkie te opcje

Soczewki polaryzacyjne – lepsze widzenie

Wszechstronne soczewki dla okularów przeciwsłonecznych, do jazdy samochodem –praktycznie dla każdego

Test wzroku ZEISS online Jak dobrze postrzegasz kontrast i kolory? W szybki i łatwy sposób sprawdź swój wzrok.
Szybkie przyciemnianie. Szybkie rozjaśnianie: nowoczesne soczewki samościemniające Soczewki fotochromowe ZEISS PhotoFusion zapewniają doskonałe widzenie przez całą dobę, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz
Soczewki samościemniające zapewniające większy komfort widzenia, wszechstronność i ochronę 10 wskazówek od Poznaj Lepszy Wzrok: dla kogo najlepszym rozwiązaniem będą fotochromowe soczewki okularowe ZEISS i kiedy należy je nosić?
Dlaczego okulary dziecięce powinny zapewniać najlepszą ochronę przed UV Oto, co każdy rodzic powinien wiedzieć na temat ochrony oczu dziecka przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (UV).
Jakie okulary słoneczne wybrać do ulubionej aktywności? Na rynku dostępne są okulary słoneczne idealne na każdą okazję
Ochrona przed promieniowaniem UV i odblaskami Na czym polega różnica między nimi?
Ochrona przed UV na co dzień Szyby okienne, odzież i okulary – które z nich blokują promienie UV? A które nie zapewniają ochrony?
Kiedy należy chronić oczy przed promieniowaniem UV? Najlepsza ochrona UV na każdą porę roku
Pierwsza pomoc w przypadku słonecznych oparzeń oczu Jak rozpoznać słoneczne oparzenie oczu i jak z nim postępować
Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS