Prowadzenie pojazdów + Mobilność

Jesteś zawsze w ruchu? Często prowadzisz samochód albo nieustannie korzystasz z urządzeń mobilnych? Możemy pomóc Ci widzieć lepiej!

Zarówno za kierownicą samochodu, jak i przed ekranem urządzenia nasze oczy stoją przed dużym wyzwaniem. Smartfony, laptopy i inne urządzenia zmieniają sposób, w jaki widzimy. Inna odległość niż przy czytaniu powoduje zmęczenie oczu urządzaniami cyfrowymi. Ale co tak naprawdę w dzisiejszym świecie oznacza dobre widzenie i jak możemy je poprawiać? Jakie zalety mają okulary zaprojektowane specjalnie do prowadzenia samochodu? Jak okulary mogą niwelować zmęczenie oczu podczas surfowania po Internecie lub patrzenia w ekran smartfona? Czytaj dalej i dowiedz się o „cyfrowym” widzeniu. Poznaj nasze wskazówki dla początkujących i doświadczonych użytkowników soczewek progresywnych.

W jaki sposób można opracować soczewki okularowe dopasowane do życia stylu przepełnionego urządzeniami cyfrowymi?

Aby odkryć kulisy prac nad soczewkami ZEISS Digital, LEPSZY WZROK przeprowadził wywiad z Timo Kratzerem, szefem działu rozwoju konstrukcji soczewek oraz patentów w ZEISS.

Test wzroku ZEISS online Jak dobrze postrzegasz kontrast i kolory? W szybki i łatwy sposób sprawdź swój wzrok.
I nagle widzisz więcej – nawet nocą i w słabym oświetleniu Zobacz więcej mimo ślepoty zmierzchowej i słabego oświetlenia nocą dzięki innowacyjnym soczewkom.
Najczęściej zadawane pytania o soczewkach ZEISS Digital
Pełnia życia + widzenie bez wysiłku: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych soczewek okularowych dla osób w wieku trzydziestu czy czterdziestu lat, regularnie korzystających z urządzeń cyfrowych Soczewki ZEISS Digital wypełniają lukę między soczewkami jednoogniskowymi a soczewkami progresywnymi!
Dlaczego warto mieć drugą parę okularów Istnieje wiele sytuacji, w których druga para okularów staje się ważnym akcesorium, jakie trzeba posiadać
Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS