Najwyższej jakości, eleganckie soczewki wysokoindeksowe

Lepsze widzenie i świetny wygląd dzięki wyjątkowo cienkim, super lekkim innowacyjnym soczewkom

Osoby potrzebujące okularów korekcyjnych o dużych mocach znają ten problem: Im słabsze są oczy, tym grubsze i cięższe są soczewki, których potrzebują. Rozwiązanie: Organiczne soczewki wysokoindeksowe od ZEISS są lekkie, cienkie oraz zapewniają wysoki komfort widzenia i użytkowania.

Specjalne materiały organiczne oraz zoptymalizowane parametry soczewek sprawiają, że innowacyjne soczewki wysokoindeksowe Zeiss zapewniają perfekcyjne widzenie,są wygodne i eleganckie: W porównaniu do tradycyjnych soczewek są do 40 % cieńsze. Są one również dużo lżejsze i dzięki temu wygodniejsze w użytkowaniu. Niezaprzeczalnie są przez to również bardziej eleganckie.

Soczewki dodatnie, mogą mocno powiększać oczy pacjentów(dalekowidzów. Nazywamy to syndromem wyłupiastych oczu ,które sprawiają wrażenie jakby wystawały na zewnątrz.

Odwrotnie do tej sytuacji, soczewki ujemne zmniejszają oczy pacjentów krótkowzrocznych i sprawiają, że kontury ich twarzy wydają się mniejsze w okularach. Oba te efekty są jednak niepożądane dla pacjentów ,bo dają nieatrakcyjny wygląd .

Soczewki wysokoindeksowe są odpowiedzią na oba te problemy: Materiały organiczne wykorzystywane do produkcji tych soczewek oraz perfekcyjnie zoptymalizowane parametry soczewek gwarantują absolutnie naturalny wygląd oraz niezrównany komfort, niezależnie od tego, jakiej mocy są soczewki. Najlepsza opcja dla pacjentów z dużą wadą wzroku: Wyjątkowo cienkie soczewki wysokoindeksowe od Zeiss - dostępne także w wersji płaskiej, asferycznej.

Zalety soczewek asferycznych: Są one cieńsze niż soczewki konstrukcji sferycznej i zapewniają idealne odwzorowanie obrazu na całej powierzchni nawet przy wysokich korekcjach cylindrycznych.

Idealne rozwiązanie dla soczewek progresywnych

Idealne rozwiązanie dla soczewek progresywnych
Najlepsza opcja dla pacjentów z poważniejszymi problemami ze wzrokiem: Wyjątkowo cienkie soczewki wysokoindeksowe od ZEISS.

Soczewki progresywne mające płynne ,niewidoczne przejście od strefy do bliży do strefy dalekiego widzenia zapewniają swoim użytkownikom wyjątkowy komfort użytkowania również dzięki soczewkom wysokoindeksowym ZEISS. Niezależnie od tego, jak duża jest moc korekcyjna Państwa soczewek: Soczewki wysokoindeksowe zapewnią Państwu idealne widzenie oraz wyjątkowy, atrakcyjny wygląd.

Na marginesie: Soczewki wysokoindeksowe są dostępne także w swersjach PhotoFusion X. Soczewki wysokoindeksowe ZEISS z technologią PhotoFusion X automatycznie dopasowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych: przyciemniają się w świetle słonecznym i odbarwiaja w pomieszczeniu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ,które przy duzych mocach korekcyjnych prowadzą aktywny tryb życia.

Cienkie i lekkie soczewki okularowe

1.5

0%

1.5

0%

1.6

20%

1.6

20%

1.7

35%

1.67

40%

1.9

40%

1.74

50%
Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS

Powiązane artykuły

Szybkie przyciemnianie. Szybkie rozjaśnianie: nowoczesne soczewki samościemniające Soczewki fotochromowe ZEISS PhotoFusion zapewniają doskonałe widzenie przez całą dobę, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz
Soczewki samościemniające zapewniające większy komfort widzenia, wszechstronność i ochronę 10 wskazówek od Poznaj Lepszy Wzrok: dla kogo najlepszym rozwiązaniem będą fotochromowe soczewki okularowe ZEISS i kiedy należy je nosić?
Nie tylko atrakcyjny wygląd: ochrona słoneczna dziecięcych oczu Okulary słoneczne mogą być modnym dodatkiem, nawet w przypadku dzieci.
Supercienkie, superlekkie i zapewniające doskonałe widzenie Optymalizacja grubości soczewek sprawia, że soczewki są jeszcze lepsze: Lepszy wygląd i lepsze widzenie

Styl życia + Moda 16 paź 2017

Tags:

Powiązane produkty