Życie zawodowe

Dobre widzenie w pracy – o czym należy pamiętać.

Komfortowe widzenie jest również ważne w pracy. Dzięki temu oczy są mniej zmęczone oraz zachowujemy naturalną pozycję ciała podczas wykonywanej pracy. Zarówno graficy komputerowi, jak i kosmetyczki, mogą skorzystać z bogatej oferty zoptymalizowanych soczewek pod kątem różnych potrzeb w pracy pracy. Produkty te zapewniają doskonałą jakość widzenia w wybranym miejscu pracy. Dotyczy to nie tylko zawodów o konkretnych wymaganiach – np. pilotów – ale też profesji, gdzie liczy się każdy detal, na przykład dentystów czy jubilerów. Nie brak także rozwiązań dla osób słabowidzących – np.lup i okularów powiększających. Okulary do pracy przy komputerze zapewniają lepsze, relaksacyjne widzenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o lepszym widzeniu w pracy.

Okulary dla menedżerów - najwyższej jakości soczewki i oprawki dla wyjątkowego komfortu widzenia

Elegancja i maksymalna funkcjonalność - okulary dla ludzi na stanowiskach menedżerskich muszą spełnić wiele wymagań.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Test wzroku ZEISS online Jak dobrze postrzegasz kontrast i kolory? W szybki i łatwy sposób sprawdź swój wzrok.
Wszystko na stanowisku pracy przy komputerze jest widoczne Jak specjalne okulary do czytania/zmiennoogniskowe mogą ułatwić pracę

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Lepsza jakość życia i więcej niezależności: lepsze widzenie dzięki urządzeniom dla osób słabowidzących Jakie istnieją możliwości w sytuacji, gdy nawet okulary nie są już wystarczające?

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: U optometrysty

Okulary dla pilotów - idealne widzenie wysoko ponad chmurami Niezależnie od tego, czy jest zawodowcem czy amatorem, każdy pilot potrzebuje okularów ,które pozwolą widzieć wyraźnie, nawet w ekstremalnych warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

ZEISS zmienia oblicze soczewek progresywnych! Wymagania stawiane naszym oczom zwiększyły się drastycznie w ostatnich latach. LEPSZY WZROK rozmawia z Laurą Rocha o tym, jak nowe portfolio soczewek progresywnych ZEISS uwzględnia nowe wyzwania.
Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS