Okulary dla menedżerów - najwyższej jakości soczewki i oprawki dla wyjątkowego komfortu widzenia

Elegancja i maksymalna funkcjonalność - okulary dla ludzi na stanowiskach menedżerskich muszą spełnić wiele wymagań.

Spotkanie przy biurku, praca ze smartfonem, szybka jazda na lotnisko, prezentacja dla klienta po dwugodzinnym locie i droga powrotna: obok telefonu komórkowego, laptopa i aktówki, okulary są często jednym z najważniejszych akcesoriów w życiu codziennym menedżera. Chcielibyśmy przekazać Państwu kilka wskazówek na temat tego, co czyni okulary dla menedżerów najnowocześniejszymi.

Naturalne widzenie na każdą odległość dzięki spersonalizowanym soczewkom progresywnym

W pracy menedżera często konieczne jest koncentrowanie się na zmianę na bliskim i pośrednim zakresie widzenia. Od komputera do dokumentu lub od dokumentu do osoby. Jeżeli potrzebują Państwo korekcji widzenia na bliską lub daleką odległość i używają Państwo okularów z soczewkami progresywnymi lub są nimi Państwo zainteresowani, soczewki takie mogą zostać dopasowane w stopniu takim, jak szyty na miarę garnitur. Dzięki nowej technologii EyeFit firmy ZEISS, zakres widzenia na bliską odległość może zostać w szczególności dostosowany do Państwa konkretnych wymagań w zakresie widzenia. Im bardziej soczewki progresywne są spersonalizowane pod kątem Państwa osoby, widzenia i parametrów oprawki, tym bardziej są one funkcjonalne. Możliwie maksymalny komfort użytkowania można osiągnąć dzięki naturalnemu i nie wymagającemu wysiłku widzenia.

Test wzroku ZEISS online Jak dobrze postrzegasz kontrast i kolory? W szybki i łatwy sposób sprawdź swój wzrok.

Dobry wzrok i wygląd

Proszę dać sobie czas na wybranie oprawek okularowych. Proszę posłuchać rady optyka jakie oprawki pasują do Państwa osobowości oraz zawodu. Proszę upewnić się, że oprawki nie tylko dobrze wyglądają, lecz także są dobrze dopasowane. Oprawki okularowe również można spersonalizować. Korzystne jest wybranie lekkich oprawek, jako że okulary nosimy w końcu przez cały dzień. Proszę zastanowić się, czy nowe oprawki mają odpowiadać Państwa charakterowi, czy po prostu mają być tak delikatne, jak to tylko możliwe.

Soczewki same w sobie również pełnią ważną rolę w wyglądzie Państwa okularów. Atrakcyjnie cienkie i lekkie soczewki, które nie powiększają ani nie zmniejszają oczu, nawet przy dużej mocy korekcyjnej, są dostępne niemal we wszystkich technologiach ZEISS.  

Wysokowydajne powłoki dla wymagających użytkowników okularów

Współczesne powłoki na soczewkach okularowych mogą uczynić Państwa okulary eleganckimi i nowoczesnymi.

Dla osób, na których często koncentruje się publiczna uwaga - czy to podczas konferencji, podczas rozmów z klientami czy podczas prezentacji - wysokowydajna powłoka antyrefleksyjna na soczewkach jest szczególnie istotna. Jeżeli soczewki nie mają powłoki antyrefleksyjnej, oślepiające światło i refleksy mogą rozpraszać zarówno użytkownika okularów, jak i osobę, z którą rozmawia. Warto zainwestować w wysokiej jakości powłokę z właściwościami antystatycznymi, hydrofobowymi oraz odpychającymi kurz. Stanowi to dla Państwa wyraźną korzyść, jako że obok komfortu widzenia zyskują Państwo możliwość łatwego czyszczenia soczewek okularowych. 

Lepsze widzenie niezależnie od warunków oświetleniowych.

Konieczność ciągłej zmiany przejrzystych okularów na okulary przeciwsłoneczne może być irytująca - szczególnie w trakcie podróży służbowych. Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji soczewek samoprzyciemniających się, znanych także jako soczewki fototropiczne lub fotochromatyczne (takie jak PhotoFusion firmy ZEISS) oferują szybką reakcję (przyciemnianie i rozjaśnianie) w różnych warunkach oświetleniowych. W intensywnym oświetleniu lub słońcu stają się on tak ciemne jak klasyczne soczewki w okularach przeciwsłonecznych, a wewnątrz pomieszczeń są wyjątkowo przejrzyste. W szczególnych okolicznościach, takie jak jazda na nartach, spacery lub jazda samochodem, powinni Państwo jednak nadal korzystać z okularów przeciwsłonecznych, najlepiej z soczewkami polaryzacyjnymi.

Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS

Powiązane artykuły

Wszystko na stanowisku pracy przy komputerze jest widoczne Jak specjalne okulary do czytania/zmiennoogniskowe mogą ułatwić pracę

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Okulary dla pilotów - idealne widzenie wysoko ponad chmurami Niezależnie od tego, czy jest zawodowcem czy amatorem, każdy pilot potrzebuje okularów ,które pozwolą widzieć wyraźnie, nawet w ekstremalnych warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Lepsze widzenie i większy komfort w pracy Nowe soczewki okularowe do pracy biurowej ZEISS zapewniają komfortowe widzenie przy mniejszym wysiłku.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Niezależnie od tego, czy jesteś dentystą czy kosmetyczką - ciesz się idealnie ostrym widzeniem dzięki profesjonalnym okularom Niektóre czynności wymagają specjalnych soczewek okularowych, które dają większe możliwości. Innowacyjna technologia firmy ZEISS pomoże Państwu widzieć idealnie.

Życie zawodowe 16 paź 2017

Tags: Okulary do pracy

Powiązane produkty