ZEISS My Vision

Nasze narzędzia do zapewnienia opieki Twoim oczom

Przeprowadzaj kontrole ZEISS online w zaciszu swojego domu., aby pomóc określić jakość Twojego widzenia oraz Twoich zwyczajów w tym zakresie.

Badanie przesiewowe wzroku

Czy potrzebujesz wizyty u optyka lub okulisty? Nasze przesiewowe badanie wzroku online pozwoli odpowiedzieć na to pytanie. Wystarczy odpowiedzieć na 5 krótkich pytań.

Mój profil widzenia

Określ swoje nawyki związane z widzeniem i znajdź unikalne, dopasowane do Ciebie soczewki ZEISS dziękiMój profil widzenia – My Vision Profile.

Znajdź najbliższego optyka ZEISS

Powiązane artykuły

Weź udział w przesiewowym teście wzroku ZEISS online i sprawdź jakość swojego widzenia. Sprawdź tutaj, czy już czas na kolejne badanie wzroku.
Tajemnica idealnej konstrukcji soczewki okularowej Bogate doświadczenie, matematyka i precyzyjne dane o potrzebach użytkownika to składniki wymagane do spersonalizowanego rozwiązywania problemów z widzeniem

Zrozumieć widzenie 16 paź 2017

Tags: U optometrysty

Jaka jest różnica między soczewkami gotowymi a personalizowanymi? Jak okulary pozwalają odzyskać naturalne widzenie.

Zrozumieć widzenie 16 paź 2017

Tags: U optometrysty

Jak nowoczesne okularowe soczewki korekcyjne maksymalizują Państwa potencjał wzrokowy Rozmowa z ZEISS na temat kompleksowego badania wzroku oraz okularowych soczewek korekcyjnych zoptymalizowanych na potrzeby widzenia obuocznego.

Zrozumieć widzenie 16 paź 2017

Tags: U optometrysty